«Ціни «скачуть» догори»: Осачук має власну версію, чому ремонт мосту в Маршинцях зріс на 100 мільйонів

Фінальний кошторис будівництва мосту через річку Прут неподалік села Маршинці в Чернівецькій області збільшився у зв’язку із подорожчанням цін на будівельні матеріали.

Про це голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук повідомив у відповідь на запитання журналіста Юрія Чорнея про завищену вартість будівництва цього об’єкту, пише МБ.

"Ми живемо в правовій державі. Я дуже прошу того, хто це сказав, що там завищена вартість, всього-на-всього написати заяву до правоохоронних органів, до технічного нагляду, зробити аналіз і показати, як в умовах сучасних ринкових цін можна було би зробити це дешевше, а так само перевірити, в який спосіб реалізовується цей проект", – сказав Сергій Осачук.

Він зауважив, що "не треба забувати, що ціни на будівельні матеріали в Україні зростають щомісяця".

"У нас на 70% зросла ціна на цемент. Все, що похідне від цього – будь-які бетонні конструкції – так само зросли. У нас зросла ціна на пиломатеріали, на дерев’яні конструкції. Тобто, велика небезпека криється тут, в тому числі, для підрядників, бо вони підписують контракти, беруть на себе зобов’язання, а потім, упродовж реалізації проекту "скачуть" ціни догори. І ти маєш це виконувати. Тому, ми не можемо апелювати до цін 2015 року, щоб щось порівнювати", – сказав Сергій Осачук.

Раніше повідомлялося, що вартість реконструкції мосту в Маршинцях за кілька років зросла на 100 мільйонів гривень.


Коментарі:
Більше новин по темі: