Звільнену заступницю голови Чернівецької ОВА Юлію Грицку-Андрієш Запаранюк призначить своєю радницею

Юлія Грицку-Андрієш відсьогодні обійматиме посаду мого радника і займатиметься питаннями європейської інтеграції та міжнародної співпраці. Це рішення обумовлене її сімейними обставинами. У такому форматі вона, як мама двох діток, матиме більше часу для сімʼї і виховання майбутнього покоління.

Про це у Телеграм повідомив начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.

За його словами, за час роботи заступницею Юлія Грицку-Андрієш реалізувала та встигла ініціювати чимало цікавих задумів, відповідаючи за напрями освіти, культури, молодіжної політики та спорту.

Він подякував їй за командну роботу, фаховість та відданість справі. Переконаний, попереду у неї ще багато нових здобутків, адже вона — висококваліфікований фахівець у галузі міжнародного співробітництва.

Радий, що, попри виклики, Юлія все одно залишається в команді. Рухаємося далі! Спільно працюємо заради перемоги, - написав голова ОВА.

Нагадаємо, заступниця голови Чернівецької ОВА, депутатка обласної ради від фракції “Слуга народу” Юлія Грицку-Андрієш написала заяву на звільнення за власним бажанням. Про це повідомили БукІнфо кілька добре проінформованих джерел.

Причиною називають те, що вона нібито не змогла пройти столичну спецперевірку і отримати доступ до держтаємниці, як чиновниці такого рангу. Джерела стверджують, що залишатися далі в такій якості пані Юлія просто не могла, так само, як просто чекати на офіційне звільнення. Саме тому знайшовся варіант звільнення за "власним бажанням", або за "погодженням сторін".

Деякі телеграм-канали пишуть, що у Юлії Грицку-Андрієш нібито є друге громадянство сусідньої Румунії, однак жодних підтверджень цьому наразі немає.

Нагадаємо, начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк представив колективу адміністрації Юлію Грицку-Андрієш, як свою нову заступницю, 1 червня минулого року.

Детальніше читайте тут: Заступниця голови Чернівецької ОВА Юлія Грицку-Андрієш написала заяву на звільнення - джерела БукІнфо


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації