У Чернівецькому обласному госпіталі ветеранів війни триває ремонт приміщення, де розмістять реабілітаційний центр «Recovery» з відновлення здоров’я пораненим захисникам і захисницям

У Чернівецькому обласному госпіталі ветеранів війни триває ремонт приміщення, де планують розмістити інноваційний реабілітаційний центр «Recovery». Там надаватимуть послуги з відновлення захисникам і захисницям, котрі зазнали поранень у російсько-українській війні.

Комунальний заклад із робочим візитом відвідав голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко. Посадовець поспілкувався з підрядниками, керівником госпіталю Віталієм Полатайчуком і оглянув хід ремонтних робіт. Наразі там демонтують підлогу та стіни, щоб облаштувати комфортні для військових палати. Центр розмістять у триповерховій будівлі.

Планується, що на першому поверсі розташують кабінети, де фахівці Центру працюватимуть з пацієнтами, а на інших двох створять місця для стаціонарного перебування, по 30 ліжок на кожному поверсі, йдеться у повідомленні Чернівецької облради.

За словами Бойка, умови в госпіталі мають бути максимально комфортними для усіх пацієнтів і відвідувачів, тож у приміщенні слід встановити пасажирський ліфт. Адже наразі там функціонує лише транспортний.

Із керівництвом закладу та підрядниками Олексій Бойко обговорив також можливі терміни завершення будівництва.

Реабілітаційний центр «Recovery» на Буковині стане дванадцятим в Україні інноваційним закладом для захисників і захисниць. Нагадаємо, що його створення передбачено Меморандумом про партнерство та співпрацю, який підписали Чернівецька обласна рада, Чернівецька обласна військова адміністрація та проєкт RECOVERY Віктора й Олени Пінчуків.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації