Встановлено причини смерті двох пацієнтів міської лікарні Чернівців, але досі загадка, що спричинило пожежу

НАСЛІДКИ ТРАГЕДІЇ /

Фахівці встановили, що стало причиною смерті двох пацієнтів «ковідного» відділення міської клінічної лікарні №1, які перебували в епіцентрі пожежі. 27 лютого у «ковідному» відділенні першої міської лікарні Чернівців сталася пожежа. Відомо, що загорання виникло в одній з палат на другому поверсі. На той час там перебували четверо людей, двоє з них загинули. Остаточні причини смерті пацієнтів повідомив ІА АСС головний судмедексперт Чернівецької області Віктор Бачинський.

«Причина смерті пацієнта, який загинув у пожежі – отруєння продуктами згорання на фоні коронавірусної інфекції. Хворий мав більше 50% ураження легень. У його крові виявили 29% окису вуглецю. Пацієнт був лежачим. Щодо другого – він мав 70% опіків, помер від опікового шоку», - сказав судмедексперт Віктор Бачинський. Нагадаємо, що точні причини пожежі в лікарні поки залишаються нез’ясованими.

Водночас, за даними з власних джерел Агенції АСС стало відомо, що в ході слідства відкинули можливість самогубства пацієнта та вибух кисневої трубки. Робочою версією наразі є порушення правил пожежної безпеки в побуті другим пацієнтом палати.


Коментарі:
Більше новин по темі: