Осачук закликає терміново зупинити очне навчання у школах на два тижні

ТАКІ РЕАЛІЇ /

Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук записав відеозвернення, у якому закликав місцеві комісії ТЕБ та НС прийняти рішення про зупинення очного навчання у школах, технікумах, училищах та вищих навчальних закладах через різке зростання в області захворювань на COVID-19, - повідомляє пресслужба ОДА у Фейсбук.

За словами Осачука, коронавірусна хвороба "розвивається хвилями і зараз підіймається ця хвиля" і чи не вперше за весь рік боротьби з коронавірусом "маємо за добу понад 100 людей, які змушені бути госпіталізовані". Він додав, що таке велике навантаження на нашу медичну систему "сталася вперше, адже ми дотепер постійно збільшували кількість ліжок для лікування коронавірусних хворих".

"Ми маємо гарячі точки, осередки поширення цієї хвороби, зокрема, це місто Чернівці, окремі райони та громади", - зазначив посадовець.

«Сьогодні отримали від Міністерства освіти і науки наполегливу рекомендацію подбати про те, щоб комісії ТЕБ та НС – обласна і місцеві – закрили очне навчання у всіх навчальних закладах загальної середньої освіти та вишах на 2 тижні, - йдеться у зверненні Сергія Осачука.

"Від прийнятого сьогодні рішення залежить ситуація, яку матимемо через 10-14 днів. Закликаю всі органи місцевого самоврядування негайно сьогодні-завтра скликати комісії ТЕБ та НС, подивитися на правдиву ситуацію і заборонити очне навчання на 2 тижні», - завив голова Чернівецької ОДА.


Коментарі:
Більше новин по темі: