Швидше за все, хворий задихнувся без кисневої дотації, а не загинув від вибуху, - Наталя Калмикова про загиблого у лікарні

ТРАГЕДІЯ /

Як повідомила начальниця управління забезпечення медичного обслуговування в сфері охорони здоров’я міської ради Наталя Калмикова, у відділенні Чернівецької міської лікарні №1, під час пожежі, перебувало 30 людей. В палаті, під час загорання перебувало 4 людей, двоє з яких не постраждали зовсім.

Чоловіку, який помер під час пожежі,було 76 років. Інший постраждалий – 77-річний чоловік, при свідомості, знаходиться в реанімаційному відділенні з 70% опіків тіла, - каже вона.

“Чоловік помер не від опіків. Його ліжко не постраждало під час пожежі. Найбільше постраждав саме той чоловік, який зараз в реанімації, а загиблий ще до пожежі був у дуже важкому стані, з дуже поганою сатурацією, тому, скоріш за все він задихнувся”, – зазначила Наталя Калмикова.

Також чиновниця розповіла, що в міську лікарню №4 евакуювали 1 людину, в міську лікарню №3 – 2 людей та в Обласну клінічну лікарню – 3 людей. Усіх інших переведено в межах закладу.

В лікарнях, куди було вирішено перевезти пацієнтів, пішли на зустріч та одразу підготували необхідну кількість ліжок.

Раніше мер Чернівців Роман Клічук заявив, що причини займання наразі з’ясовуються, але, за його словами, "можна вже напевне сказати, що це не пов’язано з електропроводкою, і вибуху кисневого балону точно не було". Прошу всіх перевіряти інформацію, перш ніж поширювати її: чутки і паніка точно нікому не допоможуть.

"27 лютого о 13:15 у місті Чернівці по вулиці Героїв Майдану, 226 в палаті на другому поверсі п'ятиповерхової будівлі Міської клінічної лікарні №1 стався спалах кисневої труби (хлопок). О 13:30 пожежу ліквідовано. Внаслідок даної події загинула 1 та постраждала 1 особа", - йдеться у повідомленні ДСНС.


Коментарі:
Більше новин по темі: