Ілон Маск заявив, що StarLink оновлюють програмне забезпечення для оптимальнішої роботи в Україні

Михайло Федоров, міністр цифрової трансформації України, спитав у Твіттері, чи потрібні Україні, з огляду на російські атаки, генератори, аби підтримувати Starlinks і рятувальні служби. Винахідник і підприємець Ілон Маск, який наприкінці лютого надіслав Україні станції супутникового Інтернету StarLink, повідомив, що компанія змінює програмне забезпечення, аби зменшити потреби в енергоресурсах.

"Тепер Starlink працює навіть від прикурювача в авто", — написав він.

Крім того, за словами Маска, тепер з’явиться можливість мобільного роумінгу, тож антена може підтримувати сигнал навіть під час руху. Наприклад – на авто.

28 лютого до України прибула перша партія станцій супутникового Інтернету StarLink. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"Дякую Ілону Маску та всім партнерам вільної України! Продовжуємо боротьбу на всіх фронтах!", — додав він.

Перед цим після вторгнення Росії в Україну Федоров попросив Ілона Маска забезпечити роботу Starlink в Україні. Маск пообіцяв зробити це.

Що дає Starlink

Система Starlink може надавати доступ до високошвидкісного інтернету у віддалених місцях. Зараз військові використовують супутниковий зв’язок для комунікації у важкодоступних місцях. Starlink допоможе покращити цей процес. У Держспецзв’язку України повідомили, що інтернет Маска можна буде використовувати в цивільних та військових цілях.


Коментарі:
Більше новин по темі: