Двох буковинців судитимуть за продаж контрафактних товарів: БЕБ передало справи до суду

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області передали до суду провадження про збут контрафактних товарів.

У першому випадку жінка через Інтернет закуповувала контрафактну горілку. Буковинка продавала цей алкоголь в одному з контейнерів на місцевому ринку.

Під час обшуків детективи Теруправління вилучили майже 1600 л горілки та понад 200 л спирту загальною вартістю близько 240 тис.грн., повідомляє у Фейсбук ТУ БЕБ у Чернівецькій області.

У другому випадку чоловік купував через Інтернет контрафактні підакцизні товари та продавав у підсобному приміщенні власного помешкання. Детективи Теруправління під час обшуків виявили та вилучили у буковинця майже 50 тис. пачок цигарок на суму понад 3,4 млн грн, близько 500 л спирту та алкогольної продукції на суму понад чверть млн грн.

Досудове розслідування за ч. 1 ст. 204 КК України здійснювали детективи Територіального управління БЕБ у Чернівецькій області. Процесуальне керівництво – Чернівецька обласна прокуратура.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації