У Молдові засудили двох українців, які намагалися контрабандою ввезти в країну 440 тисяч євро. Стало відомо, куди ховали гроші

Суд у Молдові оголосив вирок двом громадянам України у справі про спробу незаконного ввезення до країни понад 440 000 євро торік у квітні. Про це повідомила молдовська прокуратура з боротьби з організованою злочинністю.

У відомстві заявили, що це одна з найбільших партій контрабанди грошей у Молдові у 2023 році, пише Liga.net

Фігурантів справи засудили до дев'яти років ув'язнення, а контрабандні гроші та автомобілі, на яких їх намагалися ввезти, конфіскували. Один із них коштує близько 140 000 леїв (близько 7300 євро), а другий – майже 240 000 леїв (понад 12 500 євро).

Обвинувачених, які перебували під попереднім арештом до винесення вироку, відправили до в'язниці прямо із зали суду. Проте, зазначили у прокуратурі, вони ще можуть оскаржити рішення суду.

За даними молдовської прокуратури, двох громадян України з Одеської області затримали ще 13 квітня минулого року на в'їзді до містечка Чимішлія неподалік кордону з Україною. В їхньому автомобілі правоохоронці виявили понад 440 000 євро, які чоловіки намагалися ввезти до Молдови контрабандою.

Гроші були замасковані в аудіодинаміці автомобіля і не задекларовані на митниці при в'їзді в країну з України.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації