На українсько-румунському кордоні планують запустити два нових контрольно-пропускних пункти - Запаранюк

На українсько-румунському рордоні планують запустити два нових контрольно-пропускних пункти. Йлеться про КПП "Біла Криниця-Клімеуць" та КПП "Шепіт-Ізвореле-Сучевей". Про це під час брифінгу повідомив начальник Чернівецької обласної військової адміністрації Руслан Запаранюк, передає molbuk.ua

КПП "Біла Криниця-Клімеуць"

Проєкт з облаштування пункту пропуску "Біла Криниця-Клімеуць" зараз знаходиться на стадії верифікації. Після цього готовий проєкт по облаштування нового пункту пропуску планують передати на розгляд Єврокомісії, щоб наступного року були виділені кошти задля будівництва цього пункту перетину.

Начальник Чернівецької ОВА зазначив, що цей пункт перетину буде працювати для вантажних автомобілів.

"Ми орієнтуємося, що пункт перетину МАПП "Біла Криниця-Клімеуць" буде для вантажних автомобілів. Достатньо об’ємна сума коштів потрібна для його фінансування. Поки не відбудеться верифікація – точно сказати, скільки коштів буде передано для облаштування цього пункту пропуску, ми не зможемо", – повідомив Р. Запаранюк.

КПП "Шепіт-Ізвореле-Сучевей"

Проєкт контрольно-пропускного пункту "Шепіт-Ізвореле-Сучевей" зараз знаходить у стадії розробки.

"Цей пункт знаходиться в стадії підведення шляхів під’їзду до перетину кордону, наступний період – завершення розробки проєкту і його впровадження в життя. КПП "Шепіт-Ізвореле-Сучевей" буде розрахований на легкові автомобілі та пішоходів. Також, поки проєкт є не завершений, то важко сказати, скільки для нього потрібно фінансування", – сказав Руслан Запаранюк.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації