КПП «Красноїльськ» на румунському кордоні відкриють в середині жовтня. Він працюватиме цілодобово - Чернівецька ОВА

Контрольно-пропускний пункт «Красноїльськ» на українсько-румунському кордоні планують відкрити уже в середині жовтня. Він працюватиме цілодобово.

Хід виконання робіт на цьому об’єкті перевірили заступник міністра інфраструктури України Мустафа Найєм, начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк та президент Сучавської повітової ради (Румунія) Георге Флутур.

Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОВА у Фейсбук.

«Ми обіцяли два пункти пропуску. Вони будуть. Були на обох будівництвах і я у це вірю. Ми отримали відповідну офіційну ноту від Уряду Румунії яка нарешті закріпила за Красноїльськом статус повноцінного вантажного пункту пропуску. Все інше – питання часу. Окремо щиро вдячний Руслану Запаранюку та Георге Флутуру за результативний діалог і спільну роботу на результат», - сказав заступник міністра інфраструктури України Мустафа Найєм.

Сторони, зокрема, обговорили технічні аспекти відкриття КПП «Красноїльськ». У тестовому режимі через КПП пропускатимуть автівки масою до 7,5 тонн. Відтак для проїзду великогабаритних транспортних засобів укріплюватимуть дорогу з румунського боку.

«Відкриття цього КПП – результат консолідації зусиль усіх відповідних служб. Це, зокрема, приклад нашої успішної співпраці із Румунією. Дякую усім, хто робить свій вклад у реалізацію цього важливого проєкту», - зазначив начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.

Під час зустрічі учасники окреслили і визначили план, який українська і румунська сторони мають виконати до відкриття КПП «Красноїльськ».

«Добудовувати КПП почали швидко і якісно. Дотримані усі відповідні технічні норми. Ми задоволені роботою української сторони у цьому проєкті», - сказав президент Сучавської повітової ради (Румунія) Георге Флутур.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації