У Чернівецькій ОДА відкрили виставку дитячих малюнків, приурочену 35-тій річниці від дня трагедії на Чорнобильській АЕС
У Чернівецькій ОДА відкрилась дводенна виставка картин вихованців художньої школи ім.Миколи Івасюка, присвячена 35-тій річниці трагедії Чорнобильської катастрофи. Страшна катастрофа на Чорнобильській атомній станції, яка сколихнула світ понад три десятиліття тому, зображені на 21 малюнку, які учні спільно із своїм вчителем творили впродовж двох місяців.

«Навіть під час карантинних обмежень, онлайн навчання вони змогли самостійно знайти інформацію. Я, як вчитель, їм допомагав композиційно, радив де краще розмістити ту чи іншу фігуру, однак ідеї повністю їхні. Найголовніше, я просив їх не робити із трагедії шоу. Радий, що у них вийшло зообразити все дуже щиро і правдиво», - коментує подію кореспондентці БукІнфо директор художньої школи ім.Михайла Івасюка Владислав Готинчан.

На експозиції малюнків відвідувачі можуть побачити різні малюнки юних художників, які передають всю біль, страх та розпач того жахливого дня.
«Ідею виставки дитячого малюнку підказала мені дружина. Ми звернулися до дирекції художньої школи із проханням до 35 річниці зробити виставку під темою «Чорнобиль очима дітей». Сьогодні у нас презентація виставки тут, в ОДА, яка триватиме два дні. Після цього ще декілька днів у міській раді. Ну, а потім хочемо провести виставку у приміщенні ДСНС» - ділиться своїми планами з БукІнфо голова Чернівецької міської організації «Спілка Чорнобиль» Манолій Желєзний.

Він шкодує, що нинішнє молодше покоління краян мало цікавиться такими значущими подіями в історії України. “Тому й запропонували зробити дану виставку, щоб молодь не забувала та завжди пам'ятала своїх героїв”, - додав ветеран-чорнобилець.








Даяна ГРУБЕР, студентка ЧНУ ім. Ю.Федьковича
Фото авторки
-
Військовий поблизу білоруського кордону знайшов зуби мамонта
-
Презентація книги «Змосковлення Буковини» Миколи Тимошика викликала справжній фурор у чернівецькій глибинці
-
У Топорівцях проведуть патріотичний захід, присвячений діяльності місцевого повстанського осередку ОУН-УПА, одного з найактивніших на Буковині
-
Ні могили, ні пам'яті. Як рідні сестри Степана Бандери провели у сибірському засланні майже 50 років. Як Оксану забрали додому
-
Напад Німеччини на СРСР 22 червня 1941 року: Радянська пропаганда всіляко приховувала ганьбу радянських прикордонників і придумала брехливі легенди
-
Сьогодні в Україні - день Героїв. Чому виникло це свято і кому присвячене?