«Рухаємось назад в 90-ті?», – Каспрук про інцидент з охоронцями на каналі «Чернівці»

ВЕЧІРНІЙ ДРАЙВ /

Кандидат на посаду міського голови Чернівців Олексій Каспрук висловив обурення через інцидент із охороною на телеканалі "Чернівці", яка його не впустила його до студії для участі у теледебатах з кандидатом у мери Романом Клічуком.

Про це Каспрук сказав сьогодні в ефірі телеканалу ТВА, де він зустрівся із своїм опонентом від партії "Слуга народу" Віталієм Другановським. - пише molbuk.ua.

Зокрема, Каспрук прокоментував цей інцидент так:

"Чернівчани могли побачити, як потенційні члени майбутньої влади ставляться до своїх колег і опонентів. Можемо собі уявити, як вони будуть відноситися до звичайних чернівчан. Ми з Віталієм Другановським фактично просимо, ганяємось за ним і Михайлішиним. Давайте поговоримо про місто. Давайте поговоримо, що ми будемо робити після 25 жовтня. Жодних відповідей. Такі два віртуальні кандидати".

"Якщо з Михайлішиним усе зрозуміло, бо в нього є 10 завчених фраз, то тут стоїть серйозне питання до людини. І ми не можемо почути... Ігнорує він дебати, на які його запрошує Віталій Другановський. Ну є ж розуміння, що якщо він не стане міським головою, то це як мінімум – керівник президентської фракції у міській раді. І він основний комунікатор з Кабінетом міністрів, з Верховною Радою. Мене ігнорують, як діючого міського голову. Не приходять на "Суспільне", на інші канали. Це була постановка "Приходьте до мене, коли мене вдома нема", – додав кандидат у мери Каспрук.

Водночас інцидент з охороною на ТРК "Чернівці" Каспрук порівняв із "поверненням 90-х років".

"Коли я побачив цих молодих кремезних хлопчиків, то я зрозумів, що ми, по ходу, дуже швидко рухаємося назад у 90-ті. Я переконаний, що Чернівцям і чернівчанам не потрібен мер, який не бажає спілкуватися, не бажає відповідати на незручні запитання, і взагалі не бажає говорити про себе правду. Якщо це – майбутня муніципальна поліція, то в мене просто волосся дибки стає", – повідомив кандидат на посаду міського голови Чернівців.

Раніше повідомлялося, що Роман Клічук прийшов на прямий ефір телеканалу "Чернівці", проте інші опоненти кандидата, за словами телеведучої, проігнорували запрошення на теледебати.

Пізніше Каспрук заявив про перешкоджання у його доступі до участі в дебатах на телеканалі "Чернівці" збоку підрозділу швидкого реагування "Тигр". Також він оприлюднив відповідне відео цього інциденту.


Коментарі:
Більше новин по темі: