МЗС України відповів Путіну "незручною правдою", як за Гітлера воювали 400 000 етнічних росіян (+ВІДЕО)

ДАЛИ ПО ЗУБАХ! /

МЗС України відповів російському президенту Володимиру Путіну, який намагається маніпулювати громадською думкою і звинуватив українську народ в пособництві гітлерівської Німеччини під час Другої світової війни. Заступник глави МЗС Василь Боднар нагадав Москві, що під час Другої світової війни 400 000 етнічних росіян воювали на боці нацистської Німеччини в рядах армії вермахту. Незручну правду український чиновник опублікував в інтерв'ю інформаційному агентству Укрінформ.

"Він звинувачує українців у колабораціонізмі, але нічого не говорить про участь росіян в збройних формуваннях Третього рейху. Але те, що понад 400 тис. етнічних росіян воювали на боці нацистської Німеччини, - історичний факт", - зазначив український дипломат. Він також підкреслив, що ідея Москви скасувати засудження пакту Молотова-Ріббентропа між СРСР і Гітлером виглядає "дивно, якщо не трагікомічно".

Нагадаємо, російська влада регулярно звинувачують Україну у пособництві фашистам у роки Другої Світової війни, однак замовчують, що Сталін надавав потужну економічну і фінансову підтримку Гітлеру і був його союзником. Радянські і німецькі війська проводили спільні паради і активно співпрацювали аж до 1941 року, про що в Москві вважають за краще не згадувати. Крім того, Москва намагається не згадувати про радянського воєначальника Андрія Власова, який під час Другої світової війни перейшов на бік гітлерівської Німеччини.


Більше новин по темі:
Коментарі: