Михайлішин в розшуку. Чернівецький "Беркут" і міліція з народом. Позачергова сесія Ратуші зривається "тушками" і ПР. Близько 2-3 тисяч протестувальників біля Ратуші

РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ: ЦЕЙ ДЕНЬ СІМ РОКІВ ТОМУ /

Микола Федорук заявив перед протестувальниками, що він повернувся на завдання партії Батьківщина, щоб відновисти в місті місцеве самоврядування. Каже довго добиралися потягом з Києва.

***

Демідов заявляє, що коли поступить команда чернівецькому "Беркуту" виїжджати на Київ, він цієї команди ВИКОНУВАТИ НЕ БУДЕ!

*****

Виступає командир чернівецького "Беркуту". Він каже, що Беркут на Буковині захищатиме простих людей і нікуди не поїде у Київ вбивати мирних протестувальників. Протестувальники вимагають від начальника УМВС видати людям імуніцію та організувати автобуси, щоб відправити людей на Київ.

****

Демідов виступає біля Ратуші і звапропнував вшанувати хвилиною мовчання пам"ять загиблого сьогодні у Києві буковинця Олександра Щербенюка.

ВІН ЗАЯВЛЯЄ, ЩО МІЛІЦІЯ БУКОВИНИ "З НАРОДОМ, БО ВОНА З НАРОДУ". ВІН КАЖЕ, ЩО ВСІ ПІДРОЗДІЛИ МВС ЗНАХОДЯТЬСЯ НА МІСЦІ ПОСТІЙНОЇ ДИСЛОКАЦІЇ І НЕСУТЬ СЛУЖБУ З ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ. ЖОДЕН МІЛІЦІЯНТ НЕ ПОЇХАВ ДО КИЄВА. НА БУКОВИНІ БУДЕ СПОКІЙ І МИ ДІЯТИМЕМО ВИКЛЮЧНО ДО ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА - КАЖЕ ДЕМІДОВ

*****

Колона чисельністю 2-3 тисячі людей вирушила до приміщення УМВС. Однак як повідомляє журналіст телекомпанії АСС, поступила інформація, що Демідов все ж прийде до стін ратуші. Люди повертаються назад. Виступає депутат Юлик. Він каже, щоб не панікували Демідов повертається з Вижниці і виступить перед людьми.

*****

Мітингувальники під стінами Ратуші очікують на прибуття начальника УМВСУ в Чернівецькій області Олександра Демидова.

*****

За інформацію про Михайлішина обіцяють тисячу гривень

За інформацію про секретаря міської ради Віталія Михайлішина обіцяють дати тисячу гривень. Про це повідомили активісти на мітингу під міською радою. Активісти зазначили, що ці кошти готові виділити з добровільних пожертв, які збирали на Євромайдан.

Того, хто знає, де перебуває Михайлішин, просять підійти до міської ради. Але інформація має бути стовідсотково правдивою.

Нагадаємо, що сьогодні 20 лютого планували провести позачергову сесію міської ради. Але на робочому місці не виявилося секретаря міської ради Віталія Михайлішина. Активісти ходили до його будинку, але чиновника там не знайшли. Лише залишили на дверях записку про необхідність скликання сесії.

*****

У Чернівцях прокуратурі та міліції пропонують перейти на бік народу

Під час мітингу під ратушею активісти висунули вимогу до місцевих правоохоронних органів.

Вони закликали працівників чернівецької міліції та прокуратури скласти свої повноваження, перейти на бік народу і приєднатися до Майдану. Також вимагають, щоби миіліціонери віддали здали свою амуніцію і передали її на Євромайдан.

Нагадаємо, що вчора, 19 лютого, начальник обласного УМВС Олександр Демидов під час мітингу під ОДА заявив, що буковинська міліція з народом і до Києва не поїде.

*****

Виступає Максим Бурбак. Починається молитва священників за невинно убієнних сьогодні у Києві. Нові десятки вбитих і поранених

****

МИХАЙЛІШИНА ОГОЛОСИЛИ В РОЗШУК І ОБІЦЯЮТЬ ЗА ЦЕ ВИНАГОРОДУ.

Близько 300 підприємців Калинки закрили контейнера, зібрали одеду, їжу і йдуть на підмогу до Ратуші і готуються на Майдан.

*****

Журналіст Вадим Пелех на своїй сторінці на Facebook повідомляє, що люди на площі вимагають телефони секретаря і депутатів... Пише, що депутати ЧМР Семака і Горда не беруть трубку.

Крім цього Пелех повідомляє, що у Чернівецькій Ратуші запрацював пункт харчування. "Підвозьте продукти. під мерією, нагадаю, кілька тисяч людей, а обідньої перерви не передбачається", - пише журналіст.

*****

Виступають письменник Сергій Жадан та керівники Харківського Євромайдану

*****

Нардеп Бурбак виступає перед мітингувальниками під Ратушею. Народ його перебиває. Дуже напружена ситуація. Бурбак повідомив, що депутати від опозиції перевірили віськові частини ВВ та ЗСУ у Чернвцях. За їхніми словами, всі на місці, на Києв ніхто не виїжджав.

*****

У ці хвилини мітингувальники блокують вхідні двері квартири секретаря Міської ради Віталія Михайлішина, який невідомо куди зник і не відкрив позачергову сесію у Ратуші. Люди написали записку на двері: "НЕ ХОВАЙСЯ! ПРИХОДЬ НА СЕСІЮ!"

*****

Триває стихійний мітинг 2-3 тисячі вимагають проведення позачергової сесії. Михайлішин втік де він не відомо. Депутатів немає Олексій Каспрук дав доручення апарату міськради обдзвонити всіх депутатів, щоб вони негайно з’явилися на сесію. Де Продан теж не невідомо. Якщо не прибудуть – розшукуватимуть мітингувальників вдома

Три питання – 1) про суспільно-політичну ситуацію в Україні, 2) недовіра та відставка Віталія Михайлішина 3) звернення щодо негайного призначення позачергових виборів Президента і ВРУ

Частина мітингувальників від міської ради пішла до бару "Квінто" яким во

лодіє тушка Кедь. Люди заблокували вхід до закладу, кілька активістів зайшли в середину, аби персонал подзвонив Кудю, і той зв"язався з михайлішиним щоб той скликав сесію. Потім мають намір йти до Михайлішина додому

Архів БукІнфо за 20 лютого 2014 року (с)


Більше новин по темі:
Коментарі: