До 400-річчя Хотинської битви на в’їзді у Хотин із боку села Атаки збудують нову дерев'яну вежу. Стару через аварійність розберуть
У Чернівецькій області готуються до відзначення 400-річчя Хотинської битви. Аби забезпечити комфорт гостям святкових заходів, важливо упорядкувати автошляхи у громаді.
Як повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА, про це ішлося під час наради, у якій взяли участь начальник Управління інфраструктури, капітального будівництва та експлуатації доріг Чернівецької ОДА Іван Микитюк, начальник Служби автомобільних доріг області Ігор Гах та голова Дністровської РДА Олег Мельничук.
Так, лагодити шлях О26199 «Атаки – Хотин», що пролягає через місто, уже розпочали. Тут латають вибоїни.
Що ж до кільця перед в’їздом у Хотин, аби його завершити, доведеться замінити підрядну організацію.
Як пояснив Ігор Гах, роботи на цій ділянці шляху Н-03 «Житомир – Чернівці» розпочали ще торік у рамках урядової програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху. Підрядник, який виграв тендер, мав облаштувати шість транспортних розв’язок в області. Однак він довів до ладу лише два об’єкти. Решту чотири, серед яких і кільце у Хотині, залишилися незавершеними.
– Наразі на ремонт цієї розв’язки оголошено тендер. Якщо за місяць визначать компанію, що візьметься за роботи, уже до вересня ділянку встигнуть завершити та здати в експлуатацію, – запевнив Іван Микитюк.
Крім того, під час наради йшлося також про дерев'яну вежу на в’їзді у Хотин із боку села Атаки, що нині в аварійному стані. Звели її ще до 1000-ліття Хотина, яке святкували 2002 року. Із плином часу деякі конструкції прогнили, тож споруду демонтують, а на її місці встановлять нову.
-
Як на Буковині найвищий Державний прапор Украни піднімали
-
До 80-х роковин початку Голокосту на Буковині, у Чернівцях встановили меморіальний знак “Поріг пам’яті”. На церемонії виділився заявою й Осачук
-
На Прикарпатті негода повалила дерево, а під ним знайшли архіви УПА. ВІДЕО
-
Історик Василь Мустеца про повстанські листівки, присвячені Великодню
-
З історії Чернівців: чому церкву Святої Параскеви називали «митною» і що зробили з нею комуністи у совєтські часи
-
Театр і пароплави на Калічанці, міст на Цецино і повітряний потяг до Садгори: як понад століття тому уявляли нинішні Чернівці