Археологи виявили у Сирії 19 похоронних гробниць Римських часів

Під час розкопок та пошукових робіт в археологічному районі Амріт у Тартусі, Сирія, спільна група з Головного управління старожитностей та музеїв та Тартуського відділу старовин виявила кладовище римської епохи з 19 гробницями та висіченими у скелі сходами. Відкриття було зроблено на археологічній ділянці Амріт у Тартусі, приблизно за 500 метрів від берега моря.

Про це пише Лента.UA з посиланням на SANA.

«Під час обстеження та розкопок на цьому місці ми виявили дірку, яка пізніше виявилася стелею цвинтаря», — заявив помічник генерального директора з давнини та музеїв д-р Хаммам Саад. Це місце було виявлено раніше внаслідок розкопок, дата яких не може бути визначена, проведених невідомими особами, які осквернили та зруйнували багато кам'яних останків.

Глава відділу старожитностей Тартуса Марван Хассан пояснив, що поховання знаходиться приблизно за 500 метрів від берега моря, зазначивши, що реабілітаційні роботи та висвітлення археологічних знахідок у місті Амріт є одними з важливих пріоритетів Управління старовин. А пам'ятник Амріт вважається одним з найважливіших місць з його різними компонентами, що відрізняються своїми відмінними характеристиками, такими як стадіон та храм, баштові поховання.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації