Велика Британія може направити війська в Україну в разі «катастрофічного розвитку війни» — експосол Пристайко

Український дипломат, експосол України у Великій Британії Вадим Пристайко заявив, що є країни, які наближаються до рішення відправити свої збройні сили до України і Британія — одна з них, найперша у цьому списку.

В інтерв’ю Радіо Свобода, відповідаючи на уточнююче питання, чи готова Британія готова своїх солдатів відправляти в Україну, Пристайко заявив, що це «ніхто ніколи не визнає, особливо політики», пише NV.

«Щоразу, коли їх будуть запитувати, вони будуть казати, що „ні-ні, ми як, ну куди, при чому тут, ми краще дамо все, що завгодно“. Але насправді розрахунки про те, що не дай Бог доведеться застосовувати Збройні сили, ведуться військовими. Для цього військові і є, і дипломати, для того, щоб планувати на майбутнє», — сказав він.

За його словами, керівництво держави політично має ухвалити рішення, це план нормальний чи ненормальний.

«Але наш обов’язок, для цього ви нас тримаєте, планувати на найгірше. Найгірше застосування для цих країн. Застосування своїх експедиційних сил на території України», — сказав він.

Відповідаючи на питання, за яких умов це може статися, Пристайко сказав, що при «катастрофічному розвитку війни», зокрема, «продовженні окупації».

Дипломат заявив, що суспільна думка Великої Британії не готова до цього.

«Жодна демократична держава не готова до застосування, щоб Путін не розповідав, що сидять там десь в Мі-6 чи у військовій розвідці Британії і планують, як би напасти на Кремль. Ні. Державам демократичним, які залежать від циклу перевиборів, які залежать від своїх виборців, які вимушені сто разів пояснювати, щоб зробити перший крок, їм дуже важко це зробити», — сказав він.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації