В рамках урядової програми єРобота «Власна справа» на Буковині буде створено понад 100 робочих місць

З лютого 2023 року у Чернівецькій області прийнято 51 позитивне рішення щодо виділення грантових коштів в рамках урядової програми єРобота «Власна справа». За умовами програми в області буде створено понад 100 робочих місць.

Серед переможців у Чернівецькій області – 44 підприємців та 1 юридична особа, які будуть розширювати бізнес. Також 6 осіб мають намір започаткувати власну справу, - повідомляє Чернівецький обласний центр зайнятості.

- Підприємці та фізичні особи, які бажають розвивати чи створити власну справу можуть отримати мікрогрант від 50 до 250 тис. грн. Основна умова – створення нових робочих місць. Внутрішньо переміщені особи активно долучаються до програми, в цьому році вже двоє таких осіб отримали грантові кошти на розвиток власної справи, - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Серед бізнес-ідей – розширення швейного виробництва, пошиття одягу та штор за індивідуальним замовленням, виготовлення амуніції для військових (ремені для зброї, підсумки, РПС), створення коптильні м’ясних та рибних продуктів, започаткування напрямку кросфіт в мережі спортивно-оздоровчих клубів, відкриття центру лазерної косметології, розширення асортименту надання стоматологічних послуг, надання послуг з ландшафтного дизайну, топографічно-геодезичних послуг, а також відкриття та розширення кафе, піцерій, магазинів з продажу продуктів, одягу, автозапчастин та ін.

За кошти гранту буде придбано обладнання для здійснення господарської діяльності, закуплена сировина та матеріали, а також оренда приміщень.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації