Як продовжити життя трояндам в спеку?

МАЛЕНЬКІ СЕКРЕТИ

Прекрасний і красивий букет троянд завжди буде приводом підняти собі настрій. Тим більше це оригінальний подарунок, але його потрібно зберегти, користуючись рекомендаціями професійних флористів. Ці квіти мають тонкий і незвичайним ароматом, а зовнішній вигляд здатний вразити навіть найвибагливіших жінок.

Але з часом навіть найстійкіші і красиві троянди будуть змінюватися. Зрозуміло, що можна тут https://florium.ua/ru/roses/ купити троянди для посадки і де-небудь посадити у дворі і навіть вдома. Але завжди хочеться зберегти троянди якомога довше і радіти їх зовнішнім виглядом. Тому будуть дані актуальні рекомендації щодо того, як зберегти життя трояндам в жарку пору року.

Підрізання троянд

Один з найпростіших, але ефективних способів. Троянди поглинають багато води, відповідно, перед тим як їх зберегти і поставити в воду необхідно зрізати. Необхідно робити невеликий зріз косого типу, але в самій основі стебла потрібно робити зріз хрестоподібного вигляду.

Процедура підрізання повинна здійснюватися прямо в воду, щоб капілярна система рослини не піддавалася реакції з повітрям. Косий зріз робиться тільки для того, щоб збільшити площу контакту з водою і забезпечити насичення необхідною кількістю мікроелементів.

Добавки в воду

За бажанням в воду можна додавати різні елементи, що гарантують нормальні умови для росту рослини. Наприклад, додаються дві чайні ложки цукру на один літр води. Це дозволить збільшити термін життя не тільки троянд, а й інших квітів.

Якщо є троянди особливого сорту з товстим стеблом і великими бутонами, тоді в воду можна покласти таблетку аспірину. Також в магазинах можна знайти чималу кількість професійних рішень. Кожне з них доповнюється інструкцією для застосування.

Пожвавлення зів'ялих троянд

Найскладніший процес з певними особливостями і ключовими моментами:

1. Коли квіти тільки починають в'янути, необхідно видалити всі шипи і помістити рослину в холодну воду на 2-3 години. Бутони після цього трохи відновляться;
2. Застосування селітри – ще один ефективний метод. На літр води використовується одна чайна ложка цього елементу. Додатково може допомогти і нашатирний спирт;
3. Останній спосіб полягає в оновленні зрізів і установці троянд в гарячу воду. Через 5 хвилин застосовується звичайна вода, але в якості доповнення потрібно використати кілька видів добавок.

Троянди не терплять сусідства, відповідно букет потрібно ставити там, де поруч не буде інших квітів. Навіть якщо був подарований комбінований букет, рекомендується вилучити звідти троянди і поставити окремо від інших квітів.

Це ідеальні умови для захисту і продовження терміну життя квітів!


Коментарі:
Більше новин по темі: