У Михайла Яринича і Василя Продана завжди “Порядок у домі”

Наше сьогоднішнє розслідування буде по підприємстві ПП «Порядок в домі», керівником якої є однопартієць Михайла Яринича, Чернецький Богдан. Це підприємство з’явилося у 2018 році, саме після відсторонення Олексія Каспрука від обов’язків мера, а до керуванням міста взявся Продан зі своєю командою. Вже у січні 2019 року, виграють багатомільйонні тендера.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє місцевий чернівецький активіст Євген Герасимчук.

У серпні 2020 року, ПП «Порядок в домі», провернули хитру схему, по витягуванні із місцевого бюджету чималу суму. Позиваючись до суду на ЖКГ за заборгованість у сумі 981736,05 грн. за надання послуг з прибирання та підмітання вулиць в м. Чернівцях. І це враховуючи той факт, що більшість мешканців міста незадоволені роботою та наданням послуг підприємства «Порядок в домі».

Згодом сам екс-мер Олексій Каспрук також позивався до суду на ПП «Порядок в домі», розуміючи якого масштабу проводяться шкурняки через партійців «Народного контролю», де фігурує сам Михайло Яринич.

ПРИМІТКА:

«Богдан Чернецький — директор приватного підприємства “Порядок в домі”. З вересня 2018 року підприємство обслуговує понад 200 житлових будинків. Після призначення приватних компаній управителями у Чернівцях зареєстрували електронну петицію з вимогою повернути будинки на баланс ЖРЕПів, звинувачуючи управителів у підвищенні тарифів. На вулиці Героїв Майдану, 87-А люди збирали підписи, щоб відмовитися від послуг фірми, а на Кармелюка, 4 — декілька місяців не сплачували квартплату. Поліцейські перевіряли установчі документи компаній “Порядок в домі” та “Єврокомунбуд”. Відсторонений міський голова Олексій Каспрук судився щодо рішення виконкому про призначення фірм управителями будинків, втім суд закрив провадження, через втручання прокурора місцевої прокуратури Т. Скигар, яка є родичкою В. Продана»

А так, як у ЖКГ довгий час працювали ставленики Василя Продана, включаючи Бешлея, то проведення подібних багато-мільйонних схем з відмивання коштів осіли в кишенях горе чиновників та депутатів, - пише громадський активіст.

І не дивуйтеся, що потім вони їздять на Лексусах, а ви досі на старих тролейбусах та розбитих маршрутках, які, доречі теж мають відношення до Яринича. Але про це згодом…


Коментарі:
Більше новин по темі: