У Чернівцях викрили ще одну оборудку "запроданців", від якої значно постраждав бюджет міста

Виконавчим комітетом міської ради надано право здійснювати сортування відходів на території полігону МКП "Чернівціспецкомунтранс".

Багато років певні особи, прикриваючись фіктивними угодами здійснювали незаконно сортування відходів, при цьому отримуючи надприбутки не сплачували до бюджету міста жодної копійки. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав заступник міського голови Чернівців Ігор Крохмаль.

Ми звернулись до правоохоронців. Поліція затримала автомобіль «бізнесменів» які роками вивозили та продавали відсортоване сміття. Приблизна вартість сировини, що знаходилась у автомолі 150 -200 тис. грн.

12 жовтня 2021 року на території полігону ТПВ МКП “Чернівціспецкомунтранс”, при виїзді вантажного автомобіля DAF із причепом, приймальник та начальник полігону ТПВ звернулись до водія з проханням відкрити причеп для огляду, так як були аргументовані підозри вважати, що автомобіль завантажено відсортованою сировиною яка належить чернівецькій громаді. На що в грубій формі було відмовлено у можливості оглянути автомобіль. Внаслідок чого начальником полігону ТПВ було відмовлено у відкритті проїздних воріт і повідомлено про виклик поліції охорони для встановлення кількості та виду вантажу наявного у причепі автомобіля.

Всупереч забороні, особи самостійно відкрили виїзні ворота і наказали водію виїжджати.

Начальником полігону було викликано поліцію. Роботу продовжила слідчо-оперативна група.

Зареєстровано кримінальне провадження. Ведеться слідство.

Незважаючи на спротив, з яким ми зіштовхуємся практично постійно, ми продовжуємо знищувати корупційні схеми на комунальних підприємствах, - зазначив заступник міського голови Ігор Крохмаль у своєму дописі.


Коментарі:
Більше новин по темі: