У Чернівцях відсторонили від роботи головну архітекторку міста Наталію Хілько

Головну архітекторку Чернівців Наталію Хілько відсторонили від виконання посадових обов'язків. За її словами місто уже майже місяць живе без головного архітектора. Про це вона розповіла на своїй сторінці у Фейсбуці, опублікувавши відкрите звернення до міського голови, пише ІА АСС.

«З 01.07.2021 р., без будь яких письмових підтверджень, мене, Хілько Наталію Олексіївну, усунуто від виконання посадових обов’язків. Сьогодні вже 26-тий день, як місто обходиться без головного архітектора, а я перебуваю в статусі працюючої безробітньої без трудової книжки», - написала вона.

Наталія Хілько пригрозила Романові Клічуку зверненням до правоохоронців, якщо він не надасть їй розпорядження про звільнення або розпорядження на її призначення на цю посаду за результатами конкурсу.

«Вимагаю у міського голови розпорядження на моє призначення на посаду головного архітектора, на яку пройшла по конкурсу, або розпорядження про звільнення, так як запропоновані пропозиції перейти на інші посади мені не імпонують. В разі подальшого ігнорування моїх законних вимог, змушена буду звертатися до правоохоронних органів для відповідного реагування на обмеження моїх конституційних прав», - додала Наталія Хілько.

У Чернівецькій міській раді пообіцяли журналістам невдовзі дати інформацію про це звільнення. Прокоментувати ситуацію згодом пообіцяв ІА АСС заступник міського голови Василь Зазуляк.


Коментарі:
Більше новин по темі: