Новообрана Чернівецька ТВК хоче зареєструвати нових депутатів, але не Продана з Михайлішиним

СТАНЕТЬСЯ СЕНСАЦІЯ? /

У Чернівцях виник скандал на засіданні Чернівецької міської територіальної виборчої комісії.

Як повідомляє molbuk.ua, сьогоднішнє засідання оновленої ТВК розпочався із заяви голови комісії Ірини Лютік. Вона повідомила, що у зв’язку з тим, що на вчорашньому засіданні ТВК представники "Команди Михайлішина" чинили на неї тиск, у неї погіршився стан здоров’я, через що вона не може головувати на сьогоднішньому засіданні комісії.

Тому функцію головування сьогодні передали заступниці голови комісії – Ірині Микичук. Вона повідомила, що десятеро кандидатів у депутати від політичних партій "Команда Михайлішина" та "Рідне місто" у грудні минулого року із порушеннями подали свої заяви до ТВК з проханням зареєструвати їх новообраними депутатами. Тож представниця виборчої комісії запропонувала розглянути проект постанови щодо реєстрації новообраними депутатами наступних по списку кандидатів від вказаних партій.

Після цього в залі засідань ТВК розгорілись конфлікти між членами комісії, окремими кандидатами у депутати.

Відео: Шпальта


Врешті, Чернівецька міська територіальна виборча комісія на своєму сьогоднішньому засіданні не змогла ухвалити рішення про реєстрацію новообраними депутатами Чернівецької міської ради десятьох кандидатів від політичних партій "Команда Михайлішина" та "Рідне місто".

Як повідомляє МБ, пропозицію щодо реєстрації нових депутатів підтримали лише 5 членів комісії.

Ще одна особа проголосувала "проти", а восьмеро членів ТВК – утрималися.

Члени ТВК вирішили повторно розглянути це питання у середу, 3 лютого о 19.00

Також на засіданні комісії пропонували розглянути питання щодо реєстрації новообраними депутатами наступних по списках партій "Рідне місто" і "Команда Михайлішина" кандидатів. Це викликало бурхливу реакцію в присутніх у залі ТВК кандидатів від цих партій. Пізніше один із членів Центральної виборчої комісії по телефону повідомив, що ухвалення такого рішення є незаконним.

Раніше повідомлялося, що у Чернівцях оновлена ТВК на своєму першому засіданні провалила реєстрацію "Рідного міста" і "Команди Михайлішина".


Коментарі:
Більше новин по темі: