На Чорнівському сміттєзвалищі запахло криміналом, Або як запроданці за бюджетні гроші там «боролися» з ковідом… (ДОКУМЕНТИ)

Причому, витягали гроші з бюджету у найважчі часи, коли через пандемію Covid-19 лікарні міста були переповнені, а частота летальних випадків шокувала громадськість та медиків. Але ті, хто запускав руку у міський бюджет, не гребували заробляти і на цьому. Цинічно та дріб'язково.

До редакції БукІнфо потрапили документи, що свідчать про розроблену при секретарстві Василя Продана схему, за якою 200 000 гривень витягли з бюджету і "освоїли" на "боротьбу з коронавірусом". І вдумайтеся де - на Чорнівському сміттєзвалищі!

У голові не вкладається така оборудка, але не в головах тих, хто у переддень виборів вигрібав з бюджету останнє.

Договір підписаний керівником Департаменту ЖКГ Володимиром Бешлеєм з підрядником та виконавцем робіт свідчить про те, що у грудні 2020 року на полігоні твердих побутових відходів на вулиці Чорнівський проводилися роботи з покриття ізолюючим шаром частини робочої карти сміттєзвалища з метою "запобігання коронавірусній інфекції у місті Чернівці". Ось так просто і геніально. І грошики пішли з казни у відомому напрямку.

МКП "Чернівціспецкомунтранс" виділило для цього бульдозер Т-170 вартістю 7 520 гривень. Замовником робіт був ФОП Цаплюк О. В.. У якості ізолюючого від коронавірусу матеріалу був використаний ґрунт.

Зараз проконтролювати ці роботи неможливо, бо вже у 2021 році на полігон вивезено 671,2 тисячі кубометрів відходів. На це і розраховували, як і на те, що які поліцейські чи прокурорські будуть заміряти на смердячому сміттєзвалищі обсяги виконаних робіт.
Але ті, хто дружить зі здоровим глуздом, прекрасно розуміють, що швидше за все мова йде лише про імітацію робіт, оскільки підсипка трьох КАМАЗів землі на таку величезну площу нічого спільного з рекультивацією і утилізацією сміття не має. А тим більше з якимось ефемерним "запобіганням коронавірусній інфекції у Чернівцях".

Подумайте лишень, санітари Продан і Бешлей придумали оборудку, як дезінфікувати від коронавірусу чернівецьке сміттєзвалище з відходами, які вже вивезли на полігон і утилізували. Причому там, де люди практично не ходять, а отже нічого й не розносять. Спритно.

А ціна договору між Бешлеєм та виконавцем становить небагато-немало, як 199 тисяч 577 гривень із загального фонду міського бюджету.

Та за вартістю 1 години роботи бульдозера можна легко встановити, що він боровся з коронавірусом лише 8 годин. І повністю захистив місто від епідемії, яку вже вивезли на полігон разом зі сміттям, але котра могла знову повернутися у Чернівці з Чорнівки. Всупереч твердженням біологів, медиків та різних науковців, які чітко визначили тривалість життя коронавірусу на пластику, металі та інших поверхнях.

Ідеальну схему придумали “епідеміологи-інфекціоністи” у Ратуші, яку тоді очолював Василь Продан. Місто було врятоване. А ви думали, що це завдяки професіоналізму наших медиків, Ольги Кобевко та інших? Наївні! Все зробив Бешлей з бульдозером.

І це лише один пересічний для спритників випадок. А таких за їхню каденцію було чимало, про що свідчать чисельні кримінальні провадження порушені за результатами проведених новим мером Романом Клічуком аудитів.

Схожим лише залишався інструмент вигрібання грошей з бюджету - бульдозер. Те, що треба для тих, хто діяв рішуче, жорстко і безпардонно.

Стає все цікавіше, але ми з вами, шановні читачі, намагатимемося дочитати цей кримінальний роман про попередників до кінця. Шкода, що поліція не завжди встигає за розгортанням сюжету у серіалі.

Влад СКИПАЛЬСЬКИЙ, спеціально для БукІнфо (с)


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації