Залужний зізнався у новому інтерв'ю Washington Post: Якщо Захід боїться, ми вбиватимемо ворога на його території зброєю власного виробництва

Якщо партнери бояться передавати Україні зброю, яку може бути використано для ударів по території країни-агресора Росії, Україна буде застосовувати зброю свого виробництва.

Про це заявив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний в інтерв'ю The Washington Post, опублікованому в п’ятницю, 14 липня, пише NV.

WP пише, що генерал змушений домагатися успіху на полі бою в ситуації, коли постачання боєприпасів Україні обмежене, а російські окупанти часто за день вистрілюють утричі більше снарядів, сучасні західні винищувачі не з’являться на полі бою до наступного року, а західні союзники не хочуть, щоб Україна використовувала ракети великої дальності та інше озброєння для ударів по території Росії, побоюючись «ескалації». Тому Залужний використовує зброю українського виробництва, сказано в матеріалі.

«Щоб врятувати свій народ, чому я маю питати в когось дозволу, що робити на ворожій території? Чомусь я маю думати, що мені там нічого не можна робити. Чому? Тому що Путін… застосує ядерну зброю? Дітям, які помирають, однаково. Це наша проблема, і нам вирішувати, як убивати цього ворога. На війні на його території можна і треба вбивати. Якщо наші партнери бояться використовувати їхню зброю, ми будемо вбивати своєю. Але рівно стільки, скільки необхідно», — наголосив він.

Раніше головнокомандувач ЗСУ сказав журналістам, що його злять слова західних аналітиків про нібито "повільний" контрнаступ Сил оборони. Він нагадав, що кожен день та кожен метр даються захисникам України кров'ю. Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації