Україна вперше показала новітню лазерну зброю "Тризуб". Засіб може засліплювати російські дрони, крилаті ракети, вертольоти й літаки

«Тризуб» здатний знищувати ударні дрони, авіабомби, крилаті та балістичні ракети на відстані до трьох кілометрів

Командувач Сил безпілотних систем Вадим Сухаревський показав відео випробування української лазерної зброї «Тризуб».

Як інформує «Главком», відповідні кадри він продемонстрував під час конференції «Європейська оборонна індустрія: перспективи співпраці з українським ОПК», пише Главком.

«Тризуб» здатний знищувати ударні дрони, авіабомби, крилаті та балістичні ракети на відстані до трьох кілометрів, а вертольоти й літаки – на відстані до п’яти кілометрів.

Крім того, ця зброя може засліплювати російські дрони, крилаті ракети, вертольоти й літаки на дистанції до 10 кілометрів.

«Ми можемо констатувати, що сьогодні Україна є, якщо не помиляюся, п’ятою країною у світі, яка може сказати, що в неї є лазер. На сьогодні ми вже на висоті понад два кілометри цим лазером можемо збивати літаки, і ми зараз на шляху до того, щоб його масштабувати й підсилювати. Він дійсно працює, він дійсно є», – сказав Сухаревський.


DIM RIA
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації