Залужний не потрапив у пастку росіян у Бахмуті та хоче створити корпуси з 60 тисяч бійців — The Economist

  • Армія
  • 1849
  • 1

Мета наступу Росії на Бахмут, який розпочався наприкінці січня, частково полягала в тому, щоб залучити значні резерви України. Проте головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний не потрапив до пастки, пише NV з посиланням на матеріал The Economist.

Журналісти пишуть, що використання резервів значно б ускладнило український контрнаступ. Водночас битва за Бахмут призвела до набагато більших втрат з боку Росії, ніж України.

«І що більш важливо, генерал Залужний уникнув очевидної пастки. Замість того, щоб кинути значні резерви в Бахмут для порятунку міста, яке має набагато більше символічне, ніж військове значення, він відправив війська за кордон для тренувань на новій техніці», — ідеться в статті The Economist.

Також видання повідомило, що Залужний розраховує, що створить три нові армійські корпуси. Кожен складатиметься з шести бригад і налічуватиме по 20 тисяч військових — загальна кількість становитиме близько 60 тисяч.

Із січня навчальне командування армії США проводить навчання українських підрозділів у Німеччині. Якщо під час наступів у 2022-му бійці атакували переважно ротами, то американці об'єднують їх у батальйони та бригади для загальновійськової війни. Піхота, бронетехніка, артилерія та інші роди військ працюють разом, а не послідовно.

8 березня речник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий заявив, що росіянам не вдається розвинути успіх в наступальних діях довкола Бахмута. Українські війська відкривають вогонь по окупантах та завдають втрат.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації