Повістка під ялинку: в Україні мобілізують частину правоохоронців вже в грудні

  • Армія
  • 2324
  • 3

Нещодавно Верховна Рада України продовжила воєнний стан та загальну мобілізацію до 14 лютого 2024 року. Окрім цього, народні депутати хочуть змінити правила для військовозобов’язаних, за якими відправлять на фронт поліцейських.

У правці до законопроєкту вказано, що згідно з наказом Міністра Оборони можна мобілізувати 30% від кожного підрозділу правоохоронних органів, тобто в тому числі і поліції, на період 6 місяців, інформують Економічні новини.

Якщо закон схвалять, зазначена кількість особового складу буде задіяна на відповідних бойових позиціях Збройних Сил.

Зараз в тилу знаходиться майже 160 тисяч поліцейських, тож це рішення значно підсилило б українські позиції на фронті.

“У період дії воєнного стану спільним наказом Міністра оборони України та відповідного правоохоронного органу у розпорядження Генерального штабу Збройних Сил України (у тому числі для забезпечення ротації для призваних на військову службу під час мобілізації військовослужбовців, які служать без ротації понад 6 місяців) можна переводити до 30% особового складу правоохоронного органу (в частині посад, які передбачають дозвіл на носіння (використання) вогнепальної зброї) терміном до 6 місяців на правових засадах призову на військову службу під час мобілізації (з відповідними правами, пільгами та соціальним захистом для цих посадових осіб та їх сімей)” – йдеться в законопроєкті.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації