Медведчукові посіпаки кинулися на Буковині захищати Осачука

Тільки но в області почала горіти земля під ногами голови ОВА та його заступників, які загрузли у корупції та мародерять гуманітарку, як одразу ж захищати їх кинувся проданів телеканал "Чернівецький промінь".

Головним чином його директор Святослав Вишинський.

Не встигли оперативники СБУ вийти з обшуків у кабінетах заступників голови ОВА Осачука - Богдана Ковалюка та Артура Мунтяна, як "Промінь" вже заходився критикувати Службу безпеки та погрожувати тим, хто піднімає питання розкрадання гуманітарної допомоги і державного бюджету, повістками у військомат.

Ні для кого не є секретом, що голова ОВА сьогодні намагається використовувати військовий комісаріат області, як репресивний апарат проти неугодних. У тому числі керівництва та депутатів обласної ради.

І це дуже схоже на управлінську агонію.

На таке вказує і підбір Сергієм Осачуком виконавців своїх замовлень з числа одіозних журналістів. З вусатим З. все елементарно просто, для нього життя - суцільний покер і намагання зірвати банк. Того він такий неперебірливий як у замовниках, так і відсотках бруду у їхніх завданнях. З цим все ясно: колишній есдек, тепер запроданець. Унікальна кар'єрна драбина, через що часом дістається і по писку.

А от Вишинський особа куртуазна, а у цей час російської навали ще й дуже небезпечна. Він не просто проросійський елемент, він, схоже, виконавець прямих вказівок не лише Василя Продана, а й Медведчука разом з ФСБ та Путіним.

Його журналістський бекграунд яскраво про це свідчить. Його статті і політична позиція чітко це підтверджують, як і дружба з відомим українофобом, провокатором та федералістом Олегом Хавичем, котрий в бігах у Польщі.

Звідки через сепарські сайти, а головним чином через "Украина.ру" Іскандера Хісамова, продовжує пропагувати медведчуківський "Український вибір" та виправдовувати агресора, і далі забиваючи у мізки загалу путінську ідею федералізації України.

Більше того, сам Вишинський на цьому ж промоскальському сайті озвучує те ж саме, вокурат відробляючи брудні гроші ворога.

Читайте на цю тему: Чернівецький телеканал очолив аналітик «Украины.ру». Хто такий Святослав Вишинський?

Але сьогодні, коли за таке можуть і до буцегарні кинути, шифруючись під містечкового борця типу за справедливість. Користуючись повним покровительством Василя Продана, фірташевої фігури на чернівецькій політичній шахівниці, людини, у якої мало не в ручному управлінні перебуває сам голова ОВА Сергій Осачук.

Це серйозне проросійське політичне лобі на Буковині. А тепер, коли вже пішли обшуки у кабінетах та домівках владних мародерів іноземної гуманітарки, ще й набирає рис сталого ОЗУ.

Тому жорстка атака на СБУ, яка наїхала на самого Осачука, прим'явши приліплені йому Ковалюком, мунтянами та іншими ворюгами з його оточення крила, якраз і очікувалася з вуст запроданців та їхнього пропутінського "Променя".

Не здивуємося, якщо до дискредитації української спецслужби та здорових сил в області пристане і Олег Хавич. З російськими срібляками на тлі тотальних поразок Московії в Україні тепер перебої, а місцеві з накраденого на гуманітарці - непоганий замовник.

Абсолютно наївно думати, що з арештом Медведчука здох і його "Український вибір". Бо при таких виконавцях на місцях сподіватися, що ідея федералізації на національно строкатій Буковині помре сама собою, ой як не варто. Якраз Буковина і Закарпаття залишаються украй уразливими для путінських сепаратиських маніпуляцій. Найбільш підготовленими.

Тим паче, що і в обласній владі вимальовуються однодумці з власними цісарськими амбіціями та дуже непередбачуваними розрахунками. П'ята колона має тут на кого спертися.

Тож будьмо пильними.

Петро ТВЕРДОХЛІБ, Фейсбук


Коментарі:
Більше новин по темі: