У Карпати повернулася зима (ВІДЕО)
ПРИМХИ ПОГОДИ /
У травні вхурделило в Карпатському регіоні: на Драгобраті, Буковелі, в горах Тростян та Захар Беркут. Травневий сніг був і на Львівщині, але пізніше його змінив дощ.
На Закарпатті рятувальники попереджають водіїв про ожеледь на дорогах, а ДСНС інформує про можливе сходження лавин у горах.
По всій території України очікуються значні дощі та заморозки. У гідрометцентрі прогнозують негоду до 9 травня, - повідомляє Суспільне.
7 травня на сніголавинному посту Драгобрат температура повітря -1,4°С, сніг. Висота снігового покриву становить 54 см. У повідомленняі Чорногірський гірський пошуково-рятувальний посту, станом на 8:00 на горі Піп Іван Чорногірський температура повітря складала -3°С, вітер був північно-західний 14-15 м/с, хмарно, хуртовина і обмежена видимість до 20 м. Випало 15 сантиметрів снігу.
-
Корисна порада: як позбутися вапняного нальоту з унітаза без агресивної хімії
-
Щоб емоційно зцілитися і знову сміятися: для дітей зі прифронтових регіонів провели табір на Буковині
-
Український захисник, який повернувся з полону та втратив ноги, зробив своїй дівчині пропозицію. Що вона відповіла...
-
Мистецтво на краю світу: як картини з Чернівців потрапили в далеку Антарктиду
-
У Карпатах на горі Попіван намело метр снігу. Рятувальники показали фото
-
Названо найгірші консерви, які часто купують українці