Ремонт у ванній кімнаті: 5 етапів

ЛІКНЕП ДЛЯ ГАЗДИ* /

Ремонт — це доволі коштовне задоволення, тому багато родин ремонтують приміщення у квартирі почергово, коли наявні кошти та час. І найскладніші ділянки, то санвузли.

Чому найменші приміщення потребуються більше сил та вкладень під час ремонту, та яка черговість ремонтних робіт у ванній кімнаті, ми розповімо далі.

Демонтажні роботи

Багато хто забуває порахувати ці витрати, коли планує ремонт. На демонтаж старої плитки, комунікацій, проводів потрібні кошти на оплату робіт будівельникам. Можливо, знадобиться замінити стояки каналізації повністю.

Прокладання нових труб та електрики

Тільки після цього починається етап встановлення труб каналізації та водовідведення, а також монтаж інсталяції.

Якщо плануєте встановити нові електроточки (розетки, вимикачі, led-стрічку), потрібно зробити додаткове розведення електричного кабелю. Та продумати точне місце розташування точок: для пральної машини, електрорадіатора, фена тощо.

“Поширеним способом прокладення низьковольтних електрокабелів з напругою до 1000В є використання спеціальних металевих конструкцій під назвою кабель рост”, — додали експерти компанії “Кабель-Інвест”.

Облицювання керамогранітом

Це найтриваліший етап ремонтних робіт. Для монтажу керамограніту поверхню стін та підлоги потрібно підготувати — облаштувати гіпсокартонні короби, нанести шар гідроізоляції, поґрунтувати. У першу чергу кахель монтують на підлогу. Далі — встановлюють ванну, якщо вона прямокутна, і вже від її бортиків викладають плитку на стінах.

“Зручна прямокутна форма ванни Cersanit сприяє отриманню неперевершених відчуттів під час купання, а акрил, з якого вона виготовлена, дозволяє довше підтримувати температуру води”, — додали представники бренду Cersanit в Україні.

Плиточник викладає кахель залежно від обраного замовником малюнка та комбінацій візерунків. Під необхідні комунікації (електророзетки, точки водовідведення) у плитці роблять круглі отвори.

Фінішні роботи

Частіше у ванній кімнаті монтують натяжну чи рейкову стелю, і цей етап починається вже після плитки. Якщо у санвузлі на стелі гіпсокартон, то його потрібно монтувати першим, ще до оздоблення стін. Останній штрих — підключення сантехніки та встановлення інших приладів.

До речі, коли плануєте виготовляти меблі на замовлення для ванної кімнати, краще використовувати вологостійке ДВП. З цього матеріалу роблять шафки, полички та навіть стільницю під умивальник.

“Поверхня двп може імітувати текстуру ясена, вишні, берези, венге або дуба, а також бути шліфованої, гладкою, пофарбованою глянцевою чи матовою фарбою”, — розповіли нам експерти компанії “ПлитТоргСервіс”.

Оздоблення

За бажанням господарі встановлюють різні гачки для рушників, полички для мила, настінні сушилки для білизни, дзеркало тощо. Все це робиться, аби невеликий простір ванної кімнати був максимально корисним та продуманим.

Сподіваємося, після прочитання нашого матеріалу, у вас з'явилося чітке розуміння черговості ремонтних робіт у ванній кімнаті. Тож, нумо приступати до створення релакс-простору своєї мрії.

*прес-реліз


Більше новин по темі:
Коментарі: