День приємних сюрпризів влаштували буковинські поліцейські для 11-річного переселенця Максима з Маріуполя, який допомагає ЗСУ

Два тижні тому нас усіх розчулив вчинок школяра з міста Покровськ, який у Чернівцях із дорослою заповзятістю намагався заробити кошти на потреби захисників України. Тоді ж поліцейські взяли під свій захист маленького відчайдуха та його сім’ю. Звісно, ми не могли залишатися осторонь дитячих мрій, які Максимко вирішив відкласти у зв’язку із російським вторгненням. Співробітники підрозділів поліції Чернівецької області спільно з небайдужими буковинцями організували для хлопчика маленьке свято із сюрпризами, екскурсіями та подарунками.

Коли ми познайомилися із Максимом, він по секрету розповів, що спочатку хотів самотужки заробити гроші на планшет, а потім на собаку. Та коли побачив, як відважно військові боронять Україну від ворога – вирішив усі зароблені кошти спрямувати на підтримку захисників, а до своїх мрій повернутися вже після нашої перемоги.

Але ж ніхто не має права красти дитинство і мрії у наших дітей, правда? Поліцейські у Чернівцях запросили Максимка разом із мамою до себе в гості та познайомили з різними підрозділами буковинської поліції. В кожному кабінеті очі хлопчика горіли цікавістю, він жваво розпитував про особливості роботи різних служб. І в кожному підрозділі поліцейські влаштовували школяру тематичний сюрприз.

Кіберполіцейські організували для Максима спеціальні завдання, щоб він міг перевірити свої знання з онлайн-безпеки. Кінологи поліції продемонстрували вміння службових собак, розповіли про правила дресирування і дозволили спробувати себе у цій професії.

Окрім цього, працівники кінологічної служби підготували Максиму подарунок – цуценя лабрадора та амуніцію для нього.

Справжнім відкриттям для хлопчика стала робота Ситуаційний відділу ГУНП, який цілодобово стежить за ситуацією в області, аналізує та контролює її. Поліцейські показали як на спецлінію «102» надходять повідомлення, як їм вдається миттєво їх опрацьовувати і як за допомогою сучасних технологій стежать за правопорядком на чернівецьких вулицях.

Та найприємніше правоохоронці залишили на завершення екскурсії. В залі засідань колегії ГУНП поліцейські урочисто прийняли маленького патріота до своєї команди. Тепер Максим – юний помічник поліції та має усі необхідні атрибути: формений одяг, шеврони та спеціальний поліцейський жетон.

«Ти великий молодець і робиш гідну справу! – зазначив начальник сектору ювенальної превенції ГУНП в Чернівецькій області Микола Басараб. – Це достойний приклад не лише для твоїх ровесників, але й для дорослих. Зараз ти наш юний помічник, а коли виростеш – ми охоче приймемо тебе до лав Національної поліції».

У такій святковій атмосфері дорослі втілили ще одну мрію школяра. До обласного управління Нацполіції завітав буковинець Микола Ковальчук, якого неабияк вразив благородний вчинок Максима. На знак вдячності за сміливість і патріотизм чоловік подарував хлопчику омріяний планшет.

Ми пишаємося нашим юним колегою Максимом! Віримо у кожного маленького українця. Наші діти – наше майбутнє, - йдеться у повідомленні відділу комунікації ГУНП в Чернівецькій області.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації