Знайдено вітамін, який допомагає побороти рак

Американські вчені виявили, що вітамін В3 посилює захисні властивості Т-лімфоцитів, які борються зі злоякісними процесами в організмі, повідомляють Економічні новини.

Природні клітини-кілери — це частина вродженої імунної системи людини, що мають здатність атакувати і знищувати злоякісні клітини. У цьому дослідженні їх обробили нікотинамідом, що збільшило їхню здатність боротися з раковими клітинами.

Цей метод лікування є новим підходом до боротьби з раком крові і може бути багатообіцяючим у досягненні ремісії у пацієнтів, у яких стандартні методи терапії виявилися неефективними.

Доктор Френк Ціхокі та його колеги з Університету Міннесоти розробили інноваційний метод, який посилює роль природних клітин-кілерів у лікуванні раку крові. Це досягається за рахунок культивації клітин з використанням інтерлейкіну-15 (IL-15) і нікотинаміду, що підвищує їхню здатність знищувати ракові клітини.

Комбінація природних кілерів, посилених нікотинамідом, і лікування моноклональними антитілами була безпечною у 30 пацієнтів, зокрема у 20 із неходжкінською лімфомою, що рецидивує або важко піддається лікуванню. Серед 19 пацієнтів із неходжкінською лімфомою в 11 спостерігалася повна відповідь, а в трьох — часткова відповідь протягом 28 днів лікування. Команда виявила, що нікотинамід захищає природні клітини-кілери від окисного стресу, одночасно підвищуючи їхню здатність проникати в лімфатичні вузли.

Нікотинамід, також відомий як ніацин або вітамін B3, має важливе значення в метаболічних процесах організму, включно з виробництвом енергії. Його вибір для посилення дії природних клітин-кілерів підкреслює потенціал цієї речовини в боротьбі з раковими захворюваннями.

Це дослідження розкриває нові перспективи в галузі лікування раку і може вплинути на майбутні методи боротьби з онкологічними захворюваннями, особливо у випадках важко виліковних форм раку крові.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації