Які 9 продуктів категорично не можна розігрівати: смертельно небезпечно

Деякі продукти, які ми зазвичай зберігаємо в холодильнику, можуть стати небезпечними для здоров'я, якщо їх розігрівати. Існує кілька продуктів, які не рекомендується розігрівати в мікрохвильовій печі або інших способах нагріву, оскільки це може вплинути на їх смакові якості або навіть стати причиною небезпечних хімічних реакцій, які можуть спровокувати смертельний результат.

Цю інформацію підтвердила фахівець із безпеки харчових продуктів доктор Стейсі Дювенаж з Інституту природних ресурсів Грінвічського університету, пише видання Діалог.

Ось дев'ять таких продуктів:

Яйця у шкаралупі: розігрівання цілих яєць у шкаралупі може призвести до вибуху через пару, що утворюється всередині.

Гриби: при повторному нагріванні гриби можуть розкладати білки, що може спричинити харчове отруєння.

Картопля: після охолодження картопля може накопичувати бактерію Clostridium botulinum, яка може виробляти токсини. Тому картоплю краще вживати відразу після приготування або охолоджувати її швидко та зберігати у холодильнику.

Шпинат: при нагріванні шпинат може втратити деякі з поживних речовин через окислення.

Курка: якщо курку недостатньо нагріти до високої температури, вона може стати джерелом бактерії Salmonella, що викликає харчове отруєння.

Рис: при неправильному зберіганні та нагріванні рис може бути джерелом бактерії Bacillus cereus, що викликає шлункові болі та блювання.

Молоко: некоректне нагрівання молока може призвести до його поділу та утворення осаду.

Морепродукти: морепродукти, такі як креветки або лосось можуть стати джерелом неприємних запахів, якщо нагрівати їх занадто довго.

Фрукти та горіхи: розігрівання фруктів та горіхів може викликати зміну їх текстури та смаку.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації