Вперше у Чернівецькій обласній лікарні провели часткове видалення шлунка пацієнту з раком

Вперше у Чернівецькій обласній лікарні провели лапароскопічну резекцію шлунка пацієнту з раком

- Резекція (часткове видалення) шлунка проводиться при різних захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Завжди це оперативне втручання було дуже травматичним і пацієнти тривалий час перебували в післяопераційному періоді на стаціонарному лікуванні.

Наразі в нашій лікарні це складне оперативне втручання проводять за найсучаснішими методикою за допомогою лапароскопічних технологій. Це дозволило суттєво знизити травматичність операцій, відповідно – зменшити тривалість післяопераційного періоду. Пацієнт швидко повертається до звичного життя й відновлює працездатність, - каже генеральний директор ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня» Дмитро ДОМБРОВСЬКИЙ.

– Наразі в обласній лікарні загалом приділяємо велику увагу впровадженню високих і малоінвазивних технологій в практику, що суттєво підвищує рівень та якість надання медичної допомоги.

За підтримки та активної роботи науковців кафедри хірургії №1 БДМУ, зокрема завідуючого кафедри, професора Ігоря ПОЛЯНСЬКОГО, та лікарів-практиків медзакладу на базі хірургічного відділення Чернівецької обласної лікарні запроваджено новий етап в розвитку хірургічної онкології.

Так, операційною бригадою у складі професора Віталія МАКСИМ’ЮКА, завідуючого хірургічного відділення Андрія ТЮЄВА, лікаря-хірурга Віталія ГОРДІЦИ та лікаря-анестезіолога Василя БУЖДИГАНА у пацієнта з раком вперше успішно виконано лапароскопічну резекцію шлунка з лімфодисекцією.

Як відзначають лікарі, суть такого експертного операційного втручання полягає у лапароскопічному видаленні ураженої пухлиною ділянки шлунка разом з оточуючою клітковиною та лімфатичними вузлами з наступним інтракорпоральним відновленням безперервності кишкового тракту. Тобто, всі етапи операції здійснюються за допомогою спеціального високотехнологічного обладнання через п’ять невеликих проколів у черевній стінці без розкриття очеревинної порожнини.

Основна перевага цього виду операції в тому, що застосування лапароскопічних технологій дозволяє виконати хірургічне втручання більш прецинзійно, тобто більш точно і надійно. Це безумно дозволяє покращати віддалені результати лікування онкологічних пацієнтів та продовжити тривалість їх життя, що є основним пріоритетом у щоденній роботі колективу обласної лікарні.

- Лікування при злоякісних новоутвореннях шлунка в умовах обласної лікарні відбувається відповідно до затверджених стандартів. Обов’язковим є огляд пацієнтів мультидисциплінарною командою закладу, з метою визначення тактики доцільності проведення доопераційної хіміотерапії, післяопераційних методів спецлікування, коректний вихід на хірургічне втручання, - додає медичний директор з хірургічної роботи ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня», лікар-онкохірург Ілля ТАЩУК.

– Операції проводять високопрофесійні хірурги, які мають відповідні фахові спеціалізації з онкології, хірургії, ендоскопії тощо. Свідченням високої майстерності наших хірургів та якості комплексної роботи з лікарями-онкологами є швидке видужання пацієнта. Крім того, одразу після першої успішної лапароскопічної резекції шлунка, наші лікарі провели друге аналогічне хірургічне втручання.

☎️Більш детальна інформація за телефоном: 050 103 03 47 відділення хірургії ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня»

* Дана інформація не являється рекламою. Публікується згідно статті 78 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я».


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації