Скандал із апаратами ШВЛ у лікарнях Чернівців: як розвивається ситуація

У Центральну міську лікарню Чернівці розподіли апарати штучної вентиляції легень, які надійшли як гуманітарна допомога з Італії. Про це у коментарі під дописом департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОВА написав начальник департаменту Олег Чорний, пише МБ.

"Що стосується ШВЛ було розподілено 5 апаратів на центральну міську лікарню. Просто не можливо за один день видати всі ШВЛ , частина закладів охорони здоров’я отримала позавчора, інша частина мала отримати вчора, про те були інші справи. Я думаю завтра або післязавтра інші заклади охорони здоров’я отримають обладнання", - написав у коментарі до обурень колег Олег Чорний.

Також Олег Чорний пояснив, що не було жодного листа із потребами від міських закладів охорони здоров’я від міського управління від початку війни на адресу департаменту охорони здоров’я.

"Всі запити які я отримував індивідуально від керівників лікарень, закриті у ручному режимі.. Ряд міжнародних організацій, які виходили на мене, з метою допомоги, були також перенаправлені за належністю в міське управління охорони здоров’я для допомоги місту", - зазначив Олег Чорний.

Фото: Департамент охорони здоров"я Чернівецької ОВА

Водночас в управлінні охорони здоров’я Чернівецької міської ради кореспондентці molbuk.ua пояснили, що на розподілення апаратів ШВЛ у них немає жодних документів.

"Якщо зі слів Олега Чорного ШВЛ отримали частина закладів ще позавчора, то наказ на розподіл мав бути принаймні 2 травня. Але сьогодні вже 5 травня і жодного наказу ні управління, ні медзаклад не отримували. Станом на 5 травня 16:00, апарати ШВЛ жоден медзаклад Чернівців не отримав", - сказала начальниця управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради Наталя Калмикова.

Раніше повідомлялося, що Буковина отримала апарати ШВЛ з Італії: Чернівцям "забули" їх виділити.


Коментарі:
Більше новин по темі: