Проблема із харчуванням пацієнтів у Чернівецькій міській дитячій клінічній лікарні усунута, - Наталя Калмикова

Проблема із харчуванням пацієнтів у Чернівецькій міській дитячій клінічній лікарні усунута.

Про це начальниця управління охорони здоров’я Чернівецької міськради Наталія Калмикова повідомила у відеозаписі на Facebook-сторінці партії "Єдина альтернатива", пише МБ.

Вона зауважила, що минулого тижня управління охорони здоров’я провело перевірку ситуації з харчуванням у міській дитячій лікарні.

"Ми мусили відреагувати на численні звернення про харчування у лікарні, про фінансовий стан. Ми провели перевірку. Нам потрібно було знати, чому так сталося, як їм допомогти. Як громада, місто, міська рада можуть допомогти вирішити їхні питання", – сказала Калмикова.

"Ми провели аналіз фінансового плану і зрозуміли деякі проблемні місця, які ми узгодили. На даний час проблеми з харчуванням керівництво закладу вирішило. В цьому місяці будуть ініційовані зміни до фінансового плану, де буде перерозподіл коштів. Звичайно, ми ініціюємо збільшення фінансування харчування та медичні послуги. Ця ситуація контрольована на цей момент", – додала вона.

Калмикова також зауважила, що наразі лікарня очікує на кошти від Національної служби здоров’я України.

Раніше повідомлялося, що в Чернівецькій міській дитячій лікарні не вистачає грошей на харчування пацієнтів. Майже усі кошти, які отримують від Національної служби здоров'я, витрачають на зарплати, ще на частину купують медикаменти.

Через брак грошей з раціону пацієнтів виключили м'ясо, рибу та молочні продукти. Дітей годують овочевими супами, кашами та макаронами. З їжею допомагають благодійники та релігійні організації.

Міський голова Чернівців Роман Клічук також відреагував на ситуацію. Зокрема, днями у прямому ефірі у Facebook посадовець сказав, що ця ситуація його обурила, і він мав з приводу неї розмову із головним лікарем медзакладу,


Коментарі:
Більше новин по темі: