Подовжуємо чутливі моменти: повний посібник з пролонгаторів

Все приємне, що з нами відбувається, так хочеться продовжити. Статевий акт не є винятком і хочеться, щоб ця дія закінчилася оргазмом обох партнерів. Однак досягти гармонії вдається не одразу. Один із способів зробити це – гель пролонгатор або крем, лубрикант для подовження статевого акту. *

Навіщо потрібний пролонгатор

Пролонгатор – це засіб, що містить добавки-анестетики, які знижують чутливість нервових закінчень статевого органу. Це один із способів, як продовжити статеву активність у чоловіків, краще контролювати своє збудження.

Передчасне сім'явипорскування – порушення, яке може виникнути у будь-якому віці. Воно може виявлятися регулярно або виникати іноді з тих чи інших причин. Найчастіше причиною швидкого «фінішу» є:

 • перевтома, стрес, психологічна напруга;
 • нерегулярний секс, тривала помірність;
 • хвороби сечостатевої системи, наприклад простатит;
 • підвищена чутливість статевого члена.

Пролонгатор може використовуватися як засіб, який допоможе гармонізувати відносини навіть за відсутності порушень. Як правило, жінці потрібно більше часу для досягнення оргазму, та й потенціал у партнерів може бути різний.

Пролонгатори: класифікація і особливості різних видів

Обов'язковим компонентом будь-якого пролонгатора є добавка, що впливає на чутливість статевого органу. В іншому, засоби з цієї категорії відрізняються лише формою випуску:

 • гель-пролонгатор;
 • спрей-пролонгатор;
 • крем-пролонгатор;
 • серветки;
 • лубриканти-пролонгатори.

Усі вони є відповіддю на питання – як продовжити статеву активність. Принцип дії всіх засобів однаковий, тому вибір залежить від особистих переваг. Креми мають густішу консистенцію, вбираються довше. Гелі-пролонгатори (повний асортимент: https://talla.ua/ua/gel-prolongator/) вбираються шкірою швидше, мають нейтральний запах, смак. Великою популярністю користуються також спреї, що пояснюється зручністю їх використання і невеликою витратою засобу. Серветки компактні і зручні у використанні. У лубрикантах-пролонгаторах вдалося поєднати властивості змащувача і засоба для продовження статевого акту.

Інші способи продовження статевого акту

Існує чимало способів відстрочити еякуляцію. Який з них підійде вам – можна встановити лише експериментально:

 • Використання презервативів з анестетиком. Слід користуватися контрацептивами, адже вони надійно захищають від хвороб та небажаної вагітності. Застосування анестетиків дозволяє подовжити тривалість інтимної близькості, але зменшує відчуття.
 • Ерекційні кільця. Вони не тільки покращують ерекцію, але й зменшать чутливість статевого члена, а значить ви довше зможете залишатися в «строю». Принцип дії кілець ґрунтується на створенні бар'єру на шляху відтоку крові з статевого органу.
 • Алкоголь. Цей метод не рекомендується, проте він ефективний. Під впливом алкоголю всі імпульсивні сигнали організму гальмуються, а чутливість тіла значно знижується. Алкоголь може допомогти одномоментно, але у подальшому надто впливає на зниження лібідо та потенції в цілому. Тому краще отримувати задоволення у тверезому стані.
 • Виконувати вправи Кегеля. Суть полягає в чергуванні стискання та розслаблення лобково-копчикового м'яза. Перевага методу в тому, що вправу можна виконувати де і коли завгодно. Деяким не зовсім зрозуміло, з яким м'язом працювати. Щоб його знайти, можна спробувати зупинити струмінь під час сечовипускання, тоді все стане на свої місця. Досить робити 15-20 підходів на день, чергуючи короткі (напружувати та розслабляти м'яз протягом 5 секунд) і тривалі зжимання (до 20 секунд). Метод ефективний для подовження любовного задоволення.
 • Стежити за диханням. Потрібно уникати коротких вдихів і видихів, так ви лише спровокуєте прискорене серцебиття та прискорите статевий акт. Намагайтеся дихати глибоко, ніби ви занурені в медитацію. Це допоможе контролювати себе і подовжити секс.
 • Навчіться правильно ласкати себе. Мастурбація – не таке вже й сороміцьке заняття, як його подають. Знати своє тіло не лише важливо, але й корисно. При цьому намагайтеся не дозволити сім'ю вийти протягом 15 хвилин.
 • Ставтеся до всього з гумором. Не варто створювати трагедію, якщо ваш статевий акт виявився коротшим, ніж ви планували. Посмійтеся разом з партнеркою, сходіть у душ і вперед — на другий раз точно триватиме довше.

Ви обов'язково знайдете свій спосіб гармонізувати інтимні стосунки. Стійкі порушення, зазвичай, спостерігаються лише як наслідок серйозних захворювань. У більшості випадків вам потрібно просто навчитися контролювати свої емоції та відчуття і для цього всі засоби хороші.

* на правах реклами


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації