Неврологи поділилися рецептами від головного болю

Головний біль – найчастіше скарга на самопочуття у сучасному світі. Часто він виникає під впливом зовнішніх причин або буває симптомом якогось захворювання. У будь-якому випадку кожен, хто хоча б раз стикався із головним болем, прагне найшвидше його позбутися. Хтось просто використовує медикаменти, а декому доводиться звертатися за допомогою лікарів. Спокій, водний баланс та правильний раціон – найперші рецепти від неврологів – спеціалістів, які лікують головний біль.

Як і будь-яке захворювання, головний біль має причину, усунення якої і стане вирішенням проблеми. Видання Huffpost звернулося до неврологів та опублікувало добірку способів, які використовують від головного болю самі лікарі, передає Обозреватель.

Головний біль може виникати раптово та проходити самостійно або продовжуватися тривалий час, супроводжуючись іншими симптомами, наприклад чутливістю до світла, нудотою чи порушенням зору. У разі постійного або наростаючого болю слід обов’язково звертатися до лікаря, але до того часу скористатися способами покращити своє самопочуття.

Інфографіка: lyapko.ua

Спокійна обстановка. Спробуйте усамітнитися у тихому та затишному місці. Наприклад, при мігрені може допомогти відпочинок у тихій темній кімнаті без подразнюючого світла.

Зміна діяльності. У шаленому ритмі сучасного життя ми перебуваємо у постійній напрузі, яка може погіршувати загальне самопочуття. У разі головного болю знайдіть можливість змінити діяльність, щоб ваш мозок міг перемкнутися на щось інше. Навіть звичайна хода або читання протягом нетривалого часу можуть допомогти.

Уникайте тригерів болю. Головний біль викликаний різноманітними факторами, наприклад вживанням алкоголю або хронічним недосипанням. Будьте уважними до сигналів організму та уникайте негативного впливу на ваше здоров’я.

Пийте воду. Спеціалісти зазначають, що простежується зв'язок головного болю та недостатньої кількості рідини в організмі. Саме тому звичайна вода протягом дня може стати вашим порятунком.

Спробуйте каву. Іноді саме запашний напій може допомогти покращити самопочуття. Це пов’язано із тим, що кофеїн звужує кровоносні судини та обмежує кровоток навколо мозку, що може полегшити головний біль. Головне правило у цьому випадку – помірність, оскільки регулярне споживання кави може викликати до головного болю відміни.

Їжте дрібними порціями. Іноді від головного болю може допомогти організація прийому їжі. Низький рівень цукру може посилювати головний біль при мігрені, тому неврологи радять скоротити проміжки часу між їжею та харчуватися дрібними порціями 5-6 разів на день.

Приймайте ліки. Терпіти головний біль не варто, адже він значно знижує якість життя. За потреби використовуйте знеболювальні препарати, однак не приймайте їх частіше, ніж 10 разів на місяць.

Головний біль – неприємний симптом, однак існують дієві способи його позбутися. Для досягнення найкращого результату зверніться за консультацією лікаря та дотримуйтеся його рекомендацій.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації