Хто такий подолог і які проблеми він вирішує?

Якщо ви помітили у себе або близьких проблеми зі стопою, нігтями, рекомендуємо записатися на консультацію до подолога. Подолог – це не майстер педикюру, а фахівець, який пройшов спеціальні курси і спеціалізується на проблемах стопи (грибок нігтів, натоптиші, тріщини, вростання нігтів, мозолі). На консультації подолог огляне ваші ноги, нігті, визначить проблему і розповість, як краще її вирішити. *

Подолог надає медичну допомогу всім охочим, хто потребує медичного підходу лікування:

• дітям;
• підліткам;
• жінкам;
• чоловікам.

Часто до подолога пацієнти приходять з патологічними проблемами, яким супроводжують різні захворювання, тому подолог може відправити пацієнта на додаткову консультацію до ендокринолога, ортопеда, інфекціоніста, дерматолога, дитячого ортопеда (випадок з дитиною).

Що лікує подолог?

Відвідати кабінет підлоги для консультації, ви можете з такими проблемами, як:

1. Тріщинами на стопах, щоб їх вилікувати та ознайомитись з профілактичними заходами для виключення таких дефектів.

2. Діабетичними стопами з подальшою обробкою антисептичними препаратами, промиванням та перев'язками.

3. Стрижневими мозолями та оніхомікозами з їх видаленням та обробкою.

4. Лікуванням врослих нігтів безопераційним способом із встановленням скоб.

5. Протезування з різною складністю.

Послуги подолога оріентовні на лікування та усунення від тріщин, гіперкератозу, подразнених нігтьових пластин, грибків, пораненої поверхні. Після огляду на консультації подолога за бажанням пацієнта може провести процедуру медичного апаратного педикюру, ціни на яку ви можете переглянути на сайті.

Як проходить консультація

Перший візит пацієнта до подолога полягає в тому, що лікар збирає повний анамнез. Тобто під час бесіди дізнається історію захворювання з її перебігом, тривалістю, розвитком. Також пацієнт розповідає про те, які хвороби їм було перенесено раніше.

Після збору даних подолог дасть оцінку зовнішньому стану кінцівок шкіри ніг, нігтьових пластин за допомогою спеціального збільшувального скла. Якщо лікар подолог вирішить, що інформації він отримав недостатньо, пацієнту запропонують пройти консультацію у суміжних спеціалістів та зробити лабораторні аналізи.

Переваги лікування подологічних проблем у центрі Slim

Кваліфіковані подологи центру Slim https://slim.ua/uk спеціалізуються на хворобах шкіри кінцівок ніг та нігтьових пластин.

Медичний центр оснащений кращим обладнанням для подології. У нас проводиться якісне фізіотерапевтичне лікування. Ціни за консультацію та інші послуги подолога мають обґрунтовану вартість.

* на правах реклами


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації