Експерти перерахували продукти, які викликають передчасне старіння: у списку - алкоголь та макаронні вироби

Фахівці назвали ряд продуктів, які викликають передчасне старіння. У списку виявилися найменування, що становлять основу раціону багатьох людей.

Про це повідомляє портал новин Useti.

Цукор

В першу чергу, дієтологи звертають увагу на цукор. Він провокує відразу кілька процесів, що впливають на здоров’я і зовнішній вигляд. Карієс руйнує зуби, а ожиріння призводить до погіршення стану шкіри і волосся. Найбільшу ж шкоду може принести цукровий діабет, комплексно впливає на організм.

Маргарин

Далі йде маргарин, в складі якого знаходяться трансжири. Через них виникають багато хронічних захворювань, і крім того, вживання цього продукту відбивається на зовнішності, оскільки він впливає на водний баланс, від якого безпосередньо залежить поява зморшок.

Сіль

Аналогічний ефект відбувається і при підвищеному споживанні солі. Спеція також затримує вологу, а крім того, негативно впливає на нирки.

Макаронні вироби

Не менш поширеними продуктами, що викликають передчасне старіння, є білий хліб і макаронні вироби. До їх складу входить рафіноване біле борошно, яке підвищує глікемічний індекс, що впливає на рівень цукру в крові.

Алкоголь

Замикає список алкоголь, який комплексно впливає на здоров’я в цілому. При зловживанні такими напоями наслідки відбиваються на шкірі у вигляді набряків і швидкого утворення зморшок.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації