Болденон – якісний, але мінімальний набір м'язової маси

Болденон є одним із найпоширеніших анаболічних стероїдів у світі. Виготовляється цей препарат на основі тестостерону. Купити препарат Болденон в Україні можна ін'єкційної форми випуску. За своєю хімічною структурою цей препарат схожий на метандростенолон.

Особливості препарату Болденон*

Болденон на початковому етапі свого створення призначався для використання у ветеринарії. Надалі його використовували в медицині для лікування захворювань, які пов'язані з м'язовою дистрофією.

Болденон є анаболічним стероїдом, виготовленим на основі синтетичного тестостерону. Впливає препарат на організм досить повільно. Максимальна концентрація у крові спостерігається через чотири дні після початку прийому. Дія здійснюється протягом 21 дня. Анаболічний індекс становить 100% щодо тестостерону. Андрогенна активність становить 50%. Препарат піддається слабкій конверсії в естрогени. Болденон не шкодить печінці.

Купити препарат Болденон по всьому світу можна в ін'єкційній формі випуску. Основою цієї речовини є масляний розчин. Ін'єкції робляться внутрішньом'язово. Залежно від виробника, дозування препарату варіюється від 200 до 400 мг.

Які ефекти Болденон на організм спортсмена?

Препарат Болденон застосовується для нарощування м'язової ваги. Однак набір м'язів здійснюється набагато повільніше, ніж при прийомі інших стероїдів. Купівлю препарату Болденон віддають перевагу атлетам, яким необхідно наростити якісну м'язову масу.

Основні ефекти від прийому препарату Болденон:

 • зростання м'язової маси;
 • збільшення силових показників;
 • препарат має стимулюючу дію на кровотворення;
 • у крові збільшується кількість еритроцитів;
 • збільшується апетит;
 • підвищується лібідо.

Болденон має попит не тільки серед бодібілдерів, але й призначається для легкоатлетів. Перед початком прийому препарату необхідно проконсультуватися з лікарем, тренером, а також уважно вивчити інструкцію із застосування. За своїми діями Болденон дуже схожий на Нандролон деканоат.

Побічні ефекти від прийому препарату Болденон

Болденон, як і будь-який інший анаболічний стероїд, має низку побічних ефектів. "Побочка" проявляється досить рідко і пов'язана з безконтрольним прийомом даного препарату, а також з індивідуальними особливостями організму спортсмена. За рахунок того, що андрогенний індекс становить 50% щодо тестостерону, побічні ефекти на цьому фоні з'являються дуже рідко. Препарат протипоказаний для застосування жінками.

Можливі побічні ефекти:

 • провокує зростання "поганого" холестерину в крові;
 • збільшення простати;
 • акне, вугровий висип;
 • облисіння;
 • дратівливість;
 • порушення сну.

Усі побічні реакції можна усунути за допомогою інших препаратів, а також підтримуючи гігієну шкірного покриву.

Як приймати препарат Болденон?

Атлети-початківці, а також любителі приймають препарат Болденон, використовують дозування від 200 до 400 мг на тиждень. Професійні атлети можуть приймати цей препарат у дозі від 600 до 1000 мг на сім днів. Важливо розуміти, що дозування 200 мг не має жодного ефекту. Тривалість прийому препарату Болденон становить 10 тижнів. Початківцям рекомендується приймати цей стероїд не більше 8 тижнів.

Болденон відмінно поєднується з такими стероїдами:

 • Параболан;
 • Тренболон;
 • Енантат;
 • Пропіонат.

Комбіновані курси мають більшу ефективність і препарати здатні посилювати дію один одного. Курси взаємодії слід приймати тривалістю від 8 до 12 тижнів. Можна підібрати курси для покращення рельєфу, створення промальованої венозності та для сушіння. Обов'язково необхідно проконсультуватися з лікарем перед застосуванням комбінованих курсів, які складаються з двох і більше стероїдів.

Купити препарат Болденон в Україні можна на сайті компанії "Стероїд шоп". Ця компанія займається продажем препаратів спортивної фармакології від провідних фармацевтичних брендів. Тут можна знайти будь-яку фарму, яка допоможе атлету досягти нових результатів на спортивній арені та стати переможцем на будь-яких змаганнях.

* на правах реклами


Коментарі:
Більше новин по темі: