У Селятинській громаді буковинських Карпат відкрили Алею слави Захисникам, полеглим у боях за вільну Україну

У Селятинській громаді відкрили Алею слави Захисникам, полеглим у боях за суверенітет, незалежність та територіальну цілісність України.

Як повідомляє Чернівецька обласна рада, тут встановили 12 світлин військових із громади, які віддали життя у боротьбі з нерівним ворогом. За інформацією сільського голови, 8 його земляків наразі вважають зниклими безвісти, а 1 знаходиться у полоні. У відкритті взяли участь родини загиблих, військові, представники влади та громадськості, молодь.

Перший заступник голови обласної ради Микола Гуйтор, звертаючись до учасників зібрання зазначив, що відкриття Алеї Слави у День 105-ї річниці Акта Злуки має глибокий символізм: «Ідея соборності була і залишається базовою національною цінністю українців. За це боролися українці впродовж багатьох століть, за це борються і тепер. Вічна пам’ять та шана усім захисникам та захисницям, які поклали свої життя на вівтар миру й незалежності нашої держави. Доземний уклін кожному, хто взяв зброю до рук і вибиває російських окупантів з нашої землі».


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації