Триває збір коштів на нове авто мінометникам бригади оперативного призначення НацГвардії України "Червона калина", які захищають Україну на пекельному Запорізькому напрямку!

Друзі! Шановні читачі! Інформаційний портал БукІнфо, благодійна організація "Волонтерський щит Буковини" за інформаційної підтримки телеканалу С4 у лютому місяці здійснювали збір коштів на придбання автомобіля підвищеної прохідності для потреб однієї з мінометних батарей 2-го батальйону «Фенікс». Цей підрозділ входить до бригади оперативного призначення «Червона калина». Вісім місяців авто вірою правдою служило нашим захисникам. Однак 29 листопада рашисти дроном знищили наш автомобіль СОРОКЕТ. Нині оголошено новий збір на позашляховий автомобіль. Долучаймося!

У лютому цього року мінометники, які звернулися до нас з проханням допомогти з автомобілем підвищеної прохідності, перебували у самому пеклі війни – в районі бойових дій Бахмут-Білогорівка-Кремінна на Донеччині. Нині вони на не менш гарячому напрямку - Запорізькому міцно тримають наші рубежі і знищують ворога!
Ми оголошували збір коштів і за досить короткий термін змогли зібрати і придбати необхідний потужний повнопривідний позашляховик Mitsubish Shugun, перегнаний аж із Англії.
Наші захисники були дуже задоволені переданим автомобілем, якому присвоїли позивне ім’я СОРОКЕТ, на честь свого полеглого командира Андрія Сороки, який посмертно удостоєний звання Героя України.

За увесь цей час наша машина десятки разів виручала хлопців у самих важких ситуаціях, доставляла по самих непрохідних дорогах "на нуль" наших захисників, їжу та боєкоплекти. Але, війна є війна.
29 листопада після прямого влучання рашистським дроном в автомобіль СОРОКЕТ машину було повністю знищено. Слава Богу, що всі наші захисники залишилися живі та неушкоджені. Це найголовніше! А на нове авто ми знову назбираємо кошти.

Друзі! Долучаймося! Бійці будуть вдячні за будь-який посильний внесок. Нині вони міцно тримають наші рубежі на Запорізькому напрямку. Без автомобіля, який доставляє на нуль бійців та боєкомплект, буде важко. Спільними зусиллями наближаймо нашу Перемогу!
Ось пост бійця Андрія Аврамчука про оголошений новий збір коштів. Гроші потрапляють на банку Монобанку одразу до наших захисників:
Бажаю здоров'я! Шановні друзі! Знову звертаюсь до вас з проханням!
Як я уже писав раніше сталось так, що наш вірний друг, залізний кінь СОРОКЕТ знищений!!! Він вірою і правдою служив нам майже вісім місяців! Він дуже нам допомагав, він виручав нас там де інші автівки просто ставали і не могли їхати!!!
Останні місяці авто було на передку по кілька разів на день!!!
Їздили самі і допомагали іншим підрозділам. Возили людей, БК, і багато іншого.
Саме страшне це доїхати до позиції і повернутись назад!!!! Бо по дорозі ти беззахисний!!! Тим паче в сучасній війні!!
Тому авто повинно бути постійно технічно справне!!!!!
Я уже просив у вас допомоги на ремонт!! Але скільки ще залишилось" поза кадром".
Скільки було вкладено коштів в поточні ремонти, то залишиться в історії.
Скажу лише, що дуже багато!!!!!!
А тепер ми залишились без АВТО!!! На війні це як без рук!!!!
Але на жаль так сталось!!! Це ВІЙНА!!! Головне що хлопці залишились живі!!!!!
Життя людей це сама головна цінність!!!!
Я звертаюсь до вас з проханням про допомогу!!!!
Я вірю що разом ми справимось!!!
Разом ми СИЛА!!!!
Будемо вдячні кожній копійці, кожній гривні!!!!
Слава Україні!!! Разом до перемоги!!!

Друзі, зараз мінометники без автівки, як без рук (їм треба швидко переміщуватися та перевозити спорядження і зброю "на нулі").

Аби кожен хто переглянув наш збір, задонатив по 10, 20, 50, 100, 200, 300, 500 гривень, то автівка вже була б на фронті.

Давайте піднажмемо, щоб хлопці відчули нашу з вами підтримку !

Посилання на МОНОБАНК:
https://send.monobank.ua/jar/2QKrdNJE8a

А ось як нині і щоденно бійці бригади оперативного призначення «Червона калина» нищать клятих рашистів-окупантів:

Захисники будуть вдячні кожній гривні, долученій до збору автомобіля. Як кажуть з миру по нитці.
Ми інформуватимемо Вас, як відбуватиметься збір коштів.
Допоможемо нашим мужнім воїнам!
Долучаймося, шановні друзі! Спільними зусиллями - до Перемоги!


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації