Мінометникам підрозділу Нацгвардії передали автомобіль, який БукІнфо і "Волонтерський щит Буковини" придбали за зібрані народні донати

Шановні читачі! Дорогі друзі! Ось і прийшла ця хвилююча мить. 14 березня 2023 року у місті Покровську Донецької області мінометникам підрозділу Нацгвардії ми передали автомобіль, який був придбаний за зібрані впродовж 10 днів лютого народні грошові пожертвування (донати).

Крім цього, як і обіцяли, редакція нашого сайту придбала комплект нової якісної гуми підвищеної прохідності та оплатила необхідний незначний ремонт та техогляд автомобіля (заміна фільтрів та масла), яке пригнали аж із Англії, а “Волонтерський щит Буковини” (керівник - Роман Ванзуряк) також наповнив авто різноманітною гуманітарною допомогою, серед якої - потужний електрогенератор, якісні гумові чоботи, білизна, панчохи, їжа, чай, кава, солодощі, та ще купа різноманітних цікавих дрібничок, які, насправді, зовсім не є дрібничками на передовій.

Більше тисячі кілометрів дороги з Чернівців до Покровська - і хлопці, наші захисники, радо зустрічають нас з необхідним для виконання бойових задач автомобілем.

Згодом нас чекав ще один приймний сюрприз. Представник підрозділу мінометної батареї батальйону "Фенікс" (як вони себе жартома влучно називають “фахівцями ландшафтного дизайну”) Андрій Аврамчук записав зворушливу відео подяку, адресовану кожному, хто долучився хоча б гривнею до збору коштів на авто.

Мінометник Андрій Аврамчук

Нагадаємо, інформаційний портал БукІнфо, благодійна організація "Волонтерський щит Буковини" за інформаційної підтримки телеканалу С4 у лютому місяці здійснювали збір коштів на придбання автомобіля підвищеної прохідності для потреб однієї з мінометних батарей 2-го батальйону «Фенікс» 14-ї бригади оперативного призначення Національної Гвардії України. Цей підрозділ незабаром увійде до однієї з нових бригад Гвардії Наступу «Червона калина».

Мінометники, які звернулися до нас з проханням допомогти з автомобілем підвищеної прохідності, нині перебувають у самому пеклі війни – в районі бойових дій Бахмут-Білогорівка-Кремінна на Донеччині.

Необхідний потужний повнопривідний позашляховик Mitsubish Shugun, був придбаний за 162 тисячі гривень із зібраних 170 тисяч і перегнаний аж із Англії. Залишком коштів було оплачено кілька заправок автомобіля із Західного кордону (Львівщина) до Чернівців, а потім до прифронтового Покровська Донеччини.

Дякуємо, наші мужні захисники! Разом - ми сила! Слава Україні!


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації