Хто захищатиме країну? Воїн з Чернівців Вальтер Шеффер гнівно пройшовся по горе-патріотах та тих, хто каже що "не створений для війни"

ДУМКИ ВОЇНА

Мене давно мучає одне питання. І, можливо, вам буде видаватись, що мої тексти останнім часом схожі один на один. Але це дійсно нагальна гостра тема, яка болить не тільки мені.

То ж мені дуже цікаво, що за думки в головах чоловіків, які досі не пішли у військо. Ні, звичайно не про всіх мова, про одну половину яйценосців і так все ясно. Мамині пиріжечки із секти - а що мені дала держава, хай спочатку депутати підуть, я взагалі не для війни раждьон, тощо…

І не про тих, які маючи власний бізнес, матеріально підтримують армію по запиту і без, подекуди й собі в мінус. І не про тих, хто цілодобово ремонтує безкоштовно наші роздовбані корчі. Тут має бути вам окрема подяка, друзі.

Я про інших. Ті, які б'ють себе в груди, голосно заявляючи, що вони патріоти від мозку до кості. Ті, які приймали участь в АТО/ООС. Ті, що мають наградні пістолети, і у яких вся грудь в медалЯх. Ті, що вдівши вишиванку, погрожують кулаком через зачинені двері власних осель, мовляв тільки прийдіть до мене додому, я вам ухххх, а поки що моя хата з краю. Ті, що Слава Україні - Героям Слава…

Ті, що знають як нам важко. Ті, що бачать як ворог знищує цілі міста та села, залишаючи після себе тільки смерть та розруху. Ті, що кожен день бачать, як в їх місто привозять загиблих, подекуди, це їх знайомі та побратими. Бачать і нічого не роблять.

Мені просто цікаво, як вони думають пропетляти?

Вибір невеликий. Або зустріне руській мір зі словами «дабро пажалавать братья», або втечуть за кордон, і будуть розповідати про геноцид українського народу.

Я знаю, що серед тих хто прочитає цей допис, будуть ті, про кого я пишу. І ні, вони не покладуть лайк, не поширять, навіть подумки пошлють мене нах з моїми тяжкими думками. Але, колись, хтось таки запитає у кожного з них - а що ти зробив задля перемоги? Чому ти стояв осторонь та дивився як ворог нищить твою націю?

Навряд чи ми почуєм відповідь на це питання.

Тому ми продовжуємо бути тут, щоб ви могли спокійно ходити по рідним містам, відпочивати та насолоджуватися життям. І це я зараз кажу не яйценосцям, а нашим батькам, дружинам та дітям.


На дрони для 82-ї бригади. Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/8YsQPuN1SY

Номер картки банки: 5375 4112 0919 9095

Публікація на персональній сторінці у Фейсбук


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації