Авто, на яке надонатив пішки на милицях захисник Марко Чорний дорогою з Кіцманя до Чернівців, на фронті рятує життя і допомагає нищити ворога

Автомобіль, на який восени минулого року назбирав кошти доброволець із Буковини Марко Чорний, пройшовши марафон на милицях, уже рятує життя на фронті і допомагає нищити ворога.

- Цей автомобіль уже давно придбаний. Відразу ж після подвигу Марка, - розповів БукІнфо Юрій Кав’юк, військовий капелан та друг військового. - Він був у ремонті. Бо тих коштів не вистачало, аби купити потужну машину такої якості в ідеальному стані. Тому з Румунії ми це авто привезли на евакуаторі. Поставили новий двигун.

Нині автомобіль відправили на фронт, на позиції, де служить Марко Чорний.

"Побратими Марка дуже задоволені, як і сам військовий, - додає отець Юрій. - На нових шинах це авто надзвичайно потужне. Їздить усюди. Витягає всіх, кого треба.

Марко Чорний

Нагадаємо, що кошти на авто Марко Чорний зібрав восени минулого року. Тоді він здолав 13 км, пересуваючись виключно на милицях. Тоді воїн, перебуваючи на реабілітації та пересуваючись виключно на милицях, зібрав 171 тисячу 886 гривень на автівку побратимам.

Подробиці цього неймовірного походу читайте тут: Військовий Марко Чорний зібрав гроші на авто побратимам, пройшовши 13 кілометрів на милицях. Як це було.

Марина КОРПАН, журналістка
Спеціально для БукІнфо (с)


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації