Яким має бути ідеальне взуття для дітей?

Добробут та здоров’я дітей є пріоритетом для батьків. Звичайно, це стосується і вибору взуття. Неправильно підібране взуття може загрожувати здоров'ю дитини й негативно вплинути на розвиток стопи *.

Тому сьогодні ми покажемо вам кілька речей, про які слід пам’ятати, вибираючи найкраще взуття для своєї дитини. Щоб забезпечити ніжкам малюка не тільки комфорт, але і здоров'я, потрібно дуже відповідально підійти до вибору взуття. Запам'ятайте це!

Якісний матеріал

Найважливішим фактором у виборі взуття для вашої дитини є матеріал. Ідеальний варіант - натуральна шкіра. Вона розтягується, пластична та забезпечує доступ до повітря та випаровування вологи.

Замість класичної шкіри ви також можете вдатися до взуття з високотехнологічних матеріалів. Воно часто за якістю і надійністю повністю замінює шкіру.

Втім, зверніть увагу, що недобросовісні виробники часто використовують для виготовлення підошви гуму. Якщо продукт має невідповідний запах, схожий на хімічний завод або реактиви, ніколи не купуйте таке взуття своїй дитині.

Правильна посадка та розмір

Правильна посадка дитячого взуття так само важлива, як і якість матеріалів. Неправильно підібране взуття може загрожувати здоров'ю дитини, призвести до утворення мозолів і навіть негативно вплинути на розвиток стоп.

Ось чому важливо регулярно вимірювати стопи вашої дитини та вибирати взуття, яке має достатньо місця для її росту (приблизно 0,5 см від найдовшого пальця до кінчика черевика). Також слід пам’ятати, що права і ліва стопа часто мають різний розмір через біологічні особливості організму.

Наявність супінатора

Супінатор - один з головних елементів ортопедично правильного взуття. Це щільне підвищення до 1,5 см з внутрішньої сторони підошви. У формуванні підйому стопи супінатор допомагає підтримувати форму і коригувати кожен крок малюка.

Якщо ваша дитина любить шлопанці і сандалі: https://answear.ua/k/dity/khlopchyk/vzuttya/shlopantsi-i-sandali, взуття з супінатором необхідне. Однак будьте обережні та обирайте м’який супінатор. Жорсткий супінатор - особливість ортопедичного взуття яке потрібно вибирати тільки за рекомендацією лікаря.

Ціна

Хоча взуття для дівчаток: https://answear.ua/k/dity/divchynka/vzuttya чи хлопчиків справді може коштувати недорого, особливо якщо ви обираєте нові українські бренди, купувати занадто дешеве взуття не варто. У ньому часто використовуються дешеві матеріали, можуть завдати шкоди здоров’ю дитини. Не економте на якості, обирайте взуття економкласу від перевірених виробників із сертифікатами якості.

Ортопеди не рекомендують використовувати попередньо зношене взуття що дісталось “у спадок” від брата чи сестри. Таке взуття не фіксуватиме ногу у правильному положенні та може бути шкідливим якщо у попереднього власника була деформація стопи.

* партнерська стаття


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації