Як вибрати якісну механічну клавіатуру

Механічні клавіатури найбільш популярні серед програмістів та геймерів. Поговоримо детально про переваги та недоліки цього типу клавіатур, а також про те як правильно обрати для себе.

Про особливості використання механічних клавіатур саме в царині комп'ютерних ігор давно ведуться розмови серед геймерів. Однак за потреби вибрати собі такий пристрій можна заплутатися в різноманітті варіантів. Про критерії, на які варто звертати увагу, вибираючи механічні клавіатури, поговоримо детальніше.*

Особливості використання механічних клавіатур

Механічні клавіатури цінуються користувачами завдяки таким особливостям:

  1. Більш плавний хід. Замикання контактів і передавання сигналу в механічних клавіатур відбуваються на середині ходу клавіші. Це відрізняє їх від мембранних клавіатур, де кожна клавіша має протискатися до кінця. Цей аспект виключає випадіння символів під час натискання на кнопки наосліп. Саме тому механічні клавіатури цінуються як серед геймерів, так і серед тих, хто працює з текстами.
  2. Підвищений користувацький ресурс. Якщо базова мембранна клавіатура має експлуатаційний ресурс приблизно у 8–10 мільйонів натискань, то в механічних перемикачів це число починається з 50 мільйонів. Окремі клавіатури взагалі мають ресурс до 80 або навіть 100 мільйонів натискань. Такий пристрій стає справжньою інвестицією в майбутнє.
  3. Варіативність під час вибору перемикачів. Механічні клавіатури відкривають можливості для кастомізації. Користувач може вибирати перемикачі відповідно до тактильних відчуттів, шуму під час набору, довжини ходу та інших характеристик.

Механічні клавіатури — продукт для тих, хто справді цінує власний комфорт.

Параметри вибору механічної клавіатури

Під час вибору пристрою для введення з механічними перемикачами варто зосередити увагу на наступних параметрах:

  1. Формфактор. Клавіатури з механічними перемикачами можна умовно розділити на повнорозмірні та укорочені. Вибираючи між двома видами, необхідно враховувати розмір комп'ютерного столу та наявність предметів на ньому. Головною відмінністю між повнорозмірною та укороченою механічними клавіатурами є відсутність цифрового блоку в останньої.
  2. Перемикачі. Визначальна особливість механічної клавіатури. Умовно перемикачі поділяють на тактильні, тактильно-аудіальні та лінійні. Тактильні мають бар'єр, який потрібно протискати, а аудіальна складова відповідає за клацання, що супроводжує цей процес. Лінійні перемикачі просто протискаються без зайвих ефектів. Саме тому вони так цінуються серед геймерів.
  3. Корпус. Корпус може бути класичним і безрамковим. У першому випадку йдеться про корпус замкненого типу, тоді як у безрамкового перемикачі встановлені прямо в основу клавіатури та не мають зовнішнього прикриття.

Звернувши увагу на ці особливості, підібрати механічну клавіатуру собі до душі буде легко.

* на правах реклами


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації